Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 évesen nem volt eddig még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen nem volt eddig még semmilyen kapcsolatom?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok aki már kezd felhagyni ezzel a gondolattal, de mégse tudom figyelmen kívül hagyni. Nem vagyok különleges, nem vagyok buta vagy csúnya (azért van önértékelésem), viszont szemüveges, normálisan öltözködő, viszonylag nyílt és kedves.

183cm magas 74kg és barna szemű barna hajú.

Nehezen nyílok meg embereknek, de utána nincs baj a beszélgetéssel. Nem vagyok a "bulizós" fajta (de mértékkel szoktam inni ritkán). Mégis úgy érzem mindenkit taszítok. Senkim se volt eddig és emiatt már kezdem elfejeteni milyen más embert szeretni.. Sohasem voltam a középpontban lévő gyerek, emiatt a lányok észre se vesznek. Szoktam próbálkozni, de semmi eredménye nem volt. Mit tanácsoltok? Magamon kéne változtatni vagy csak várni?



2019. máj. 21. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#9-es vagyok, szuper a felfogásod, ugyanígy vagyok vele én is jelenleg.

Van elég tennivaló az egyetemmel.😄

Hova vettek fel amúgy, vagy dolgozol majd? :)

2019. aug. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én sem voltam az a bulizós tipus soha nem jártam sehova, utálom a társaságot. 20 évesen a tinderen ismertem meg a legelső barátomat.. 8 éve tart. Szerintem egy próbát megér.
2022. nov. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Most így egyetem alatt már semmi időm sincs ilyeneken gondolkodni, vagy tenni érte egyáltalán. Mai napig se volt kapcsolatom, ha valakit ez érdekelne még, viszont eggyel közelebb kerültem az álmaimhoz. Emiatt csak pozitívan gondolkozva majd egyszer lesz, de ezt se állítom biztosan bekövetkezőnek :).
2022. dec. 8. 22:36
 14/15 anonim ***** válasza:
Az emberi életnek csak egy bizonyos szàzalékàt teszi ki a kapcsolat, persze rossz ha nincs de attól még lehetsz boldog
2022. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 NTBS ***** válasza:
Nyugalom, majd eljön az az idő is.
2022. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!