Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet barátnője egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnője egy olyan fiúnak aki önbizalomhiányos, depressziós, teljes mértékben utálja magát, és az egész élete egy nagy csőd?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Úgy, hogy elfogadja magát ilyennek és a lánnyal normálisan viselkedik mindezek ellenére.
2019. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most magadról beszélsz, vagy irigykedsz valakire?

Ne láss ebbe a kommentbe rossz szándékot, csak nem tudom eldönteni.

2019. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Magamról beszélek. 😔
2019. máj. 26. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Így semmiképp nem lehet kiegyensúlyzott párkapcsolatod.
2019. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod, írhatsz privátban. Időnként rám is jellemző a hangulatingadozás és a negatív kedélyállapot. 18/L
2019. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

Tudom, offos, de nálam semmi esélyed. Nekem szükségem van egy biztos támaszra, egy erős lélekre.

Találd meg a boldogságodat, különben nem kellesz senkinek!

2019. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha utálod magad, akkor változz meg. Lehet szenvelegni, hogy milyen rossz neked, meg lehet összeszedni magad, és tenni azért, hogy jobb legyen.
2019. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Hidd el, hogy ez nem így van. Csak kell valaki, aki segít neked ezt bebizonyítani :D
2019. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!