Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lép senki felém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép senki felém?

Figyelt kérdés
Volt már több srác is akivel több hétig vagy akár több hónapig is szemeztem de végül egyik sem lépett felém. Volt olyan is akire ráírtam, hogy én kezdeményezzek de ő valahogy nem akarta továbbvinni a dolgot. Ez miért lehet?

2019. máj. 27. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Hat talan nem annyira tartottak erdekesnek, nem annyira fogtad meg oket. Vagy lehet, hoyg eloiteletesek voltak veled szemben.
2019. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Írj nekem majd én
2019. máj. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rám írna egy lány én biztos beszélnek vele főleg ha szemez is velem
2019. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 I_will_hunt_you_down válasza:
Mikor tusoltal utoljara?
2019. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!