Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Baj ha a lány túl alacsony?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Baj ha a lány túl alacsony?

Figyelt kérdés

Már három éve nem nőttem semmit, így 151 centi vagyok. Vannak fiú barátaim, és jó kapcsolatot ápolok velük. De eddig még soha sem volt barátom.


Lehet, hogy van rajtam egy kis fölösleg, de mindenki azt mondja, hogy nőies az alakom, és még idegen fiúk is bókolnak néha az utcán.


Nem tudom, hogy a magasságom hozzájárul-e ahhoz, hogy a fiúk nem nyitnak felém úgy, mert ugye manapság már minden fiúnak csak a külső számít (tisztelet a kivételnek)



2019. jún. 1. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Hidd el, egyik fiút sem érdekli, hogy alacsony vagy!
2019. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én 154 cím vagyok és már 2 éve van barátom
2019. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom 4 centivel alacsonyabb nálad...
2019. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fél évvel ezelőtt egy 156cm magas lánnyal "jártam" közel másfél hónapig (nem, nem a magassága miatt nem működött közöttünk hosszabb távon). Én nekem tetszett, hogy alacsony. Folyton fel kellett kapnom, hogy tudjunk csókolózni "kényelmesen" - én vagyok 187cm. :D Szerintem bajnak nem baj, maximum akkor lehet problémás, ha ~185-190cm+ emberkének szeretnél puszit adni, vagy hasonló. De hidd el, ez inkább aranyos, mimt sem probléma.
2019. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Én 155 centi vagyok és nekem is 2 éve van barátom, aki jó 30 centivel magasabb XD
2019. jún. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mint lány, nem egyáltalán se nem számít se nem baj, hogy alacsony vagy. Én fiú vagyok és alacsony ami szerintem sokkal inkább releváns. Bár magasabb vagyok mint te olyan 163 cm de szintén nagyon alacsony, főleg fiúkhoz képest.

És hát igen, eléggé meglátszik ez, hogy a lányoknak ez számít mivel még nem volt barátnőm. Sokan utasítottak el emiatt (számtalanszor) és sajnos már kialakult bennem egy kép és ezért már csak a nálam alacsonyabbakkal ismerkedem, ők nem a magasságom miatt utasítanak el. Voltak randijaim meg találkozások de sajnos ez nem így működik akkor garantálva van...

Szóval válaszolva, veled semmi baj nincs, te is tegyél meg mindent és alkalmazkodj, próbálj megbékélni vele. Egyszer nekem is és neked is lesz párunk, idő kérdése, majd csak ránk talál :) További sok sikert!

19/f

2019. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Tökéletes lennél nekem
2019. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!