Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem? Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Többi lent L/18

Figyelt kérdés

18 éves leszek és még sosem csókolóztam még nem is volt barátom se.Mi a baj velem? Az osztályba mindenki meséli hogy nekik már volt barátjuk de nekem nem.

Azt se mondhatom,hogy azért mert duci vagyok vagy ilyesmi.

Sportolok magas vagyok még minden.De meg senkim se volt.Mi lehet a baj??



2019. jún. 2. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Baj nincs veled, maximum jobban kell ismerkedned és más köröket kipróbálni. Nyitsz is fiúk felé, vagy nem nagyon beszélsz velük? Akikkel beszélsz, tudod mélyíteni a kapcsolatod? Akik szimpatikusak, van hogy keresed őket, mutatsz te is jeleket? Jársz több helyre, hogy több fiút tudj megismerni? Ha magas vagy, az egy kicsit behatárol, mert valószínűleg az egy magasak, vagy a magasabb emberek fognak próbálkozni elsősorban.
2019. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem járok hétvégenként bulizni, nem nagyon szeretek ilyen helyekre járni.

Hát az osztalyomban szoktam inkább a fiúkkal beszélgetni máshol nem nagyon

2019. jún. 2. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Én is pont ugyanígy vagyok, esélyem nincs megismerni senkit
2019. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled baj, csak a megfelelő embereket kell megtalálnod a megfelelő helyen.
2019. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet túl magasak az elvárásaid. Néha lejebb kell adni, hogy összejöjjön:/
2019. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy iklyen 'szürke kisegér" tipusu vagy. Tehát nem feltétlen unalmas, de ugy elsőre nem kelted föl mások érdeklődését. Vagy pedi,g ha hiszel a sorsban , akkor lehet, hogy még nem jött el ennek az ideje. Lehet, hogy most pont leszületésed előtt , életed ezen szakasázban pont a magányt akartad megtapasdztalni. Ne aggódjál, nem vagy semmivel elkésve; egyszer szerintem majdcsak megérkezik a szőke herceg; ha amúgy aranyos személyiséged van, meg ápolt vagy. :) Én ezekre gondolok:)
2019. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most úgy beszélek hozzád mint magas lány a magas lányhoz!


Pontosan az a "réteg" vagyunk akiknek nincsenek túl nagy bűneik azt leszámítva, hogy magasra nőttünk. :D Ez a szuper kis tulajdonságunk miatt nem vagyunk túl kapósak, viszont itt a nap jó híre: valószínűleg semmi baj nincs veled. :D

Szóval csak meg kell találnod azt a hím egyedet akinek tetszik a magasságod és minden király lesz.

2019. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen baj veled. Szerintem csupán annyi a "baj" hogy az emberek azon csoportjába tartozol akik nehezen találnak párt. Az intelligens emberek általában jobbsn rágörcsölnek és túlgondolnak dolgokat+ igényesebbek is. Viszon keseregni nem kell, előbb utóbb mindenki talál valakit! ;) Sorstái együttérzéssel drukkolok! 19/F
2019. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!