Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek lányokkal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek lányokkal? Mert én egy kis városban lakok és ott nincs nagyon ilyen dologra lehetőség

Figyelt kérdés

16 vagyok és nincs kapcsolatom és nem tudom hol kéne ismerkednem, mivel nagyon úgy eljárkálni sem tudok több napra egy másik városba és magányosan érzem magam.

Valami tipp?



#ismerkedés #lány #Hogyan ismerkedjek #Ismerkedjek meg lányokkal #Ismerkedjek meg #Ismerkedjek lányokkal
2019. jún. 4. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szomszed telepukeseken, esetleg jarj el ismerosokhoz vagy hazibulikba a kozelbe. Ott mindi van valami lehetoseg. Ha nincs akkor vard meg mig alkalmad adodik ra es koltoz el otthonrol. Mindig tudsz talalni valamit csak bele kell gondolni, hogy hol es hogyan.
2019. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van változás? Nekem is ez a bajom
2019. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!