Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szeretnék, lehet barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnék, lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje úgy vagyok már, hogy szeretnék egy élettársat, egy barátnőt magam mellé. Mivel szeretnék boldog lenni és közösen megélni az élményeket. A barátaim nem nagyon mozdulnak ki és egy kölcsönös szándékú lánnyal egyszerűen minden olyan jó lenne és megkapnám ami kell nekem. Szeretnék nem befordulni, mert kicsit úgy érzem, hogy elpazarlom az esélyeimet és a fiatalságomat, itt a fővárosban annyi mindent lehet csinálni és én csak nézem a facen meg instán ki mikor hol volt meg milyen jó nekik. (ők nem a barátaim még ha akarnék se mehetnék velük szóval ez nem megoldás)

Ez egy ördögi kör mert nem lesz senkim amíg ki nem mozdulok de nem mozdulok ki amíg nem lesz valakim akivel kimozdulhatnék :D Itt a nyár, szintén temérdek program de igaziból nincs semmi konkrétumom és félek végig fogom unatkozni. Most már dolgozni is megyek szóval pénzem is lesz de nem igazán tudom senkire/semmire költeni szóval ez is csak ilyen unalom űző, csináljak valamit és kicsit besegítek itthon.

Valakinek van valami ötlete/tanácsa? Biztos sok ilyen ember van, ti mit csináltok? Én tudom, hogy baj van és szeretnék változtatni de egyszerűen nem tudom hogyan?

Köszi, hogy végig olvastátok! :)



2019. jún. 10. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Interneten is lehet ismerkedni. Én is itt az interneten ismertem meg a párom.

Ma van két éve hogy együtt vagyunk.

Meg hát el tudsz menni sétálni mondjuk a városba, ott is sok mindenkit megismerhetsz.

2019. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a helyzet nekem is ismerős. A barátaim befordulósak eléggé és nem jönnek sehova. Ha mennek akkor meg pont nem hívnak. Szóval ja. Mikor már elegem lett abból hogy engem kihagynak mindenből inkább csak nem érdekelt. Előtte mindig írtam mindenkinek h van e kedve menni valahova és mindig lekoptattak ezért aztán feladtam. Nem foglalkoztam senkivel. Egy idő után ők kerestek hogy megyek e velük. Lehet nagyon rágörcsölsz erre. Inkább csak hagyd rájuk és ha nem ezzel foglalkozol, hidd el rendbe jön. Ez általában úgy van h ha valamit nagyon akarsz akkor már csak azért sem úgy lesz.
2019. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A boldogságot nem feltétlen másban kell keresned. Persze, ha megtalálod életed szerelmét akivel összepasszoltok, szó se róla, nagyon is boldog tud lenni az ember. De nehogy azt hidd, hogy a boldogság feltétele egy másik ember, egy társ. Szerintem mondjuk ha nyitott lennél az emberekkel, lehetőségekkel kapcsolatban, az már egy jó pontnak minősülne. Ne mondj nemet, ha valaki elhív valami partyra, vagy akármilyen összejövetelre. Találd meg a hobbid, amiben ki tudsz teljesedni, amit élvezel csinálni. Hidd el, rengeteg idődet elfogja venni, pláne ha társaságban csinálod. :D
2019. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Interneten belül hol? Nem nagyon vagyok jártas mondom ilyen téren, csak szeretnék és ezért teszek is ha kell!

Igaziból eddig elég introvertált voltam de néha-néha a haverokkal kimozdultunk és akkor jöttem rá nekem ez az emberi kapcsolatok, emberek sokkal jobban tetszik, kommunikálni velük meg ilyesmik. Főleg azért mert annyira nem vagyok ebben jó és fejlődni szeretnék. Ha nem is jelentene megoldást de sokkal jobban érezném magamat, ha nem is feltétlen barátnő csak valaki akivel gyakorolhatok, eljárhatok és így szocializálódnék, gondolom értitek :)

Van hobbim de az annyira nem társasági, bár volt már az is, hogy szintén haverokkal elmentünk egy pubba és ott játszottunk de igaziból ezt nem érezném megoldásnak. Így is sok időt fektetek bele és élvezem de nem emiatt fogok ismerkedni szerintem...

Annyira nem hívogatnak engem sehova, inkább ha ÉN szervezek valamit akkor van rá esély, hogy lesz is belőle valami, vagy lemondják az utolsó pillanatban. Én mindig is ilyen voltam/vagyok, hogy mindenre igent mondok, még ha olyanokkal is kell mennem akiket nem kedvelek, vagy nem érnék rá stb. elintézem, hogy ne kelljen nemet mondanom, de valahogy ezt sem értem megoldásnak, attól, hogy a barátokkal elmegyek inni nem tudom, hogyan tudnék barátnőt szerezni? Akkor egymással foglalkozunk, nem megyek el random ide oda csajozni, őrölünk, hogy egyáltalán a itt vagyunk és sikerült a tali.

2019. jún. 10. 19:44
 5/6 anonim válasza:
Mi a hobbid? Csak nem darts? :D
2019. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem feltétlenül kell pár ahhoz, hogy élvezz mindent. Kereshetsz más barátokat is akik kimennek veled. Vagy spontán elindulhatsz és összeismerkedhetsz emberekkel. Szerintem ha ennyire spontán valami és világot lát akár egyedül is és közben szerez barátokat az kiélvezi a fiatalkorát:)
2019. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!