Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak már párt?

Figyelt kérdés
Miért tőrténik ez velem , hogy már több mint 4 éve nem találok magamnak senkit 😠😥! Igen, több mint 4 éve, sajnos én már 13 évesen is tudtam szerelmes lenni. Pont egy ilyen szánalmas ember. Na most teljesen össze tőrtem, mert volt egy lány akivel végre kavartam ő 16 éves lett 2 hete kb. És kűlsőre is már megfelelt , tetszet! Na meg belsőre is, legalább is csak azt hittem. Mert kavart egy másik fiúval is mellettem. Na de a legteteje az volt , hogy a végén kiderült, hogy azért nem kellek neki! Mert nincs elég like a facebook-mon. Egy képem van kint, azon van 95 like, meg egy régebbi kiskorin 31. Instán is 30-40 között van. Na ő Kiskunfélegyházán lakik, én meg Móriczgáton. És kunházról, kevés embert is ismerek viszonylag, nem is ott tanulok. Csak nincs annyira messze és néha oda járunk haverokkal bulizni. De még csak november óta. Neki olyan 400 körűl van a like-ja. De az egy olyan városban ahol laknak kb 30-40 ezren vagy még többen. Nem számít olyan soknak az a 400 like, amikor látok olyan csajokat akiknek 600-700 like van a képükön és oda valósiak. Nem is értem , hogy mégis miért figyeli valaki egyátalán a like-okat. A párkapcsolat nem erről szól, csak a fiatalok lányok túl nagyképűek. Nem is értem , hogy lehet ilyen egy ember. És tudom , hogy az lenne a helyes , hogy egy ilyen lány után ne szaladjak. De akkor is még nem volt senkim, na meg pont most nyáron, sem lehet megint senkim. Amikor többszőr tudnánk talizni. Magaságom sem biztos , hogy jó már egy 167-183 cm közötti lánynak , mert , hogy 184-185 cm magas vagyok, és elvileg a férfi nekik már csak 187-191 cm-től kezdődik. Az alacsonyabbaknak is ilyet is halottam. És lehet vékony is vagyok mert 7,7 % a tzs-m 66-68 kg vagyok, Bár izmos is! Bár csaj függő. De ilyet is halottam, hogy valakivel ezekért nem jött össze lány! Tökéletes meg senki nem lehet, pedig haverjaim azt mondják , hogy némelyik lány ezt várja el. Ezek itán is , hogy velem is ez tőrtént, hogy bízzak meg egy lányba! Aki kedves velem, de lehet , hogy az állkedvesség?! Tróllok, Álszent kommentelők kerűljenek , kösz xD!

2019. jún. 12. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
annak a lánynak egyetlen egy igazi barátja sincs.Amit a facebookon művelnek a mai gyereket tiszta szánalom.Önértékelésük nulla.Nállam plusz pont ha valakinek kevés lájkja van bármelyik közosségi oldalon, sokkal emberibb és tudom hogy nem digitális világban él.
2019. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányt inkább r***nc, mint társnak. Keress mást találsz normálisat is. De ha csak meg dugni akarod és a likok érdeklik keress like programot. Ami bedob neked 20ezer likot.
2019. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A normális lányoknál kéne próbálkozni. Azok a csajok akik a likejaiddal, a magasságoddal meg a testzsír százalékoddal foglalkoznak egyértelműen nem normálisak.
2019. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Igen de mint le írtam erről is azt hittem , hogy normális. A kinézet meg szinte semmit sem befolyásol, De nem biztos az sem ha valakinek van 600 like-ja akkor ugyanilyen mint ez a lány. De engem pl nem érdekelnek a likeok, felőlem lehet akár 10-szer kevesebb is ha normális a csaj!
2019. jún. 12. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Ez a csaj nem normális. Egy beképzelt, ri**nc.

Egy normális lánynak nem az számít hogy hány lájkja van egy fiúnak.

Szerintem a magasságod is pont megfelelő.

2019. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De honnan ismernék fel már időben egy ilyen csajt?!
2019. jún. 12. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!