Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire esélytelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire esélytelen nekem ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lassan már 4 éve kivagyok emiatt az egész miatt és nem látok már kiutat. Ami azt illeti lassan 21 éves leszek és még nem volt barátnőm.Legtöbbször friendzonent kaptam. Első csókom is 18 évesen volt.Tudom ez nem akkora gond viszont a környezetemben mindenhonnan azt látom hogy az embereknek kapcsolatuk van vagy kavarnak valakivel vagy lefeküdnek. Az önbizalmam sincs a toppon , és magas se vagyok 172cm továbbá eléggé baba arcom van. Annyi érdekelne hogy ezek tényleg kizáró okok e ? Vagy csak bebeszélem magmnak. Eléggé tanácstalan vagyok hogyan tovább. És túlságosan ráfeszülök erre tudom.

2019. jún. 13. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

takarodj ki a szabadba.... unalmasak már ezek a kérdések ,,!,,


ha életképtelen vagy, nem lesz barátnőd, előbb nőlj fel, költözz el anyucitól, aztán lesz barátnő is, de amíg gyerek vagy, ne akarj NŐT!

2019. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Első válaszoló mielőtt megszólalsz, bocsánat le akarsz írni valamit, gondolkozz, vagy ha nem működik ez nálad, akkor képzeld egy kicsit magad a másik helyébe, utána oltsd le ilyen módba.Kössz!

Kérdező, valójában nem akkora a probléma, mint ahogy azt most látod. Az én pasimnak (22) sosem volt előttem barátnője és nagyon sokat parázott ezen a témán, hogy talán sosem lesz. Amikor ismerkedő fázisban voltunk, akkor is nehéz volt vele társalogni pont emiatt. Miután összejöttünk, kb. két hónapig konkrétan félt, hogy mikor hagyom el, mert hogy ,, ő nem néz ki olyan jól,,. Pedig egy nagyon szerethető, értelmes fickó.

Minden azért van szerintem, mert a mai világ ezt nyomasztja a fiatalokra: ha nem nézel ki bizonyos szabályoknak megfelelően, akkor ülj csak bent, mert úgysem kellesz senkinek. Szomorú, hogy más erkölcstelen, szélhámos fiatalok viselkedése a NAGY PÉLDA.

Szóval, ne görcsölj ezen tényleg, mert sajá magad teszed tönkre belülről. Ne idegeskedj ha lány közelébe kerülsz, próbáld lazára venni a szitut, a lányok is jobban nyitnak egy laza fiú felé, nézzen ki akárhogy.

Eljön majd a megfelelő lány, nekem úgy tűnik, hogy nem vagy az a beképzelt-egoista srác típus, szóval no para, egy normális csaj jönni fog. :) Sok sikert!

2019. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Teljesmértékig egyetértek az előttem szólóval. Menj, ismerkedj, előbb-utóbb találsz valakit. Az nem baj, ha nem sieted el a dolgokat. Nekem is van olyan ismerősöm, akinek 21 éves korában lett először barátnője, és mindent vele csinált először. A magasság... A lányok többsége szerintem így is alacsonyabb nálad. És őszintén szólva én például jobban preferálnék egy tőlem nem sokkal magasabb fiút.
2019. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előzőekkel egyetértek, de kicsit finomítanám:

Legyen életed, tanulj, dolgozz, akármi, de fel tudj mutatni valamit.

Sportolj, a tested nézzen ki valahogy! Nem kell kokszmatyi body buildernek lenni, de valamit tegyél az ügy érdekében

Tanulj meg normálisan, férfiasan öltözködni: véletlen sem a herevillantó divatnacikákra gondolok, hanem rendes férfias stílusra. Ez nem jelenti, hogy jó az tíz éves kinyúlt reklámpóló, meg apu '80-as zakója.

Legyen normális hajad, ne legyél favágó mikulás kinézetű, stb.

Tanulj meg a lányokkal kommunikálni, szerezz lány ismerősöket, tudj kedveskedni nekik, élvezzék a társaságod!

2019. jún. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 19 éves koromig semmi nem volt. Edzeni kezdtem, ezzel jott onbizalom, plusz fejlesztettem a személyiségem. Aztán egy ideig meg csak ugy jottek lanyok, mostmeg bnom van 21 evesen. Csak rajtad mulik, es azon hogy tenni akarsz e erte. A seggeden ulve nem ugrik no az oledbe. Bar a te korodban korodbeli not igy nehez lesz talalnod komolyra, azert 20 evesen mar nem kis tinik, ajanlom fiatalabb bnot joval.
2019. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!