Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan ilyen létezik?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ilyen létezik? Jó cinkek a nők. Xd

Figyelt kérdés
Konkrétan: Kűlsőre úgy nézek ki mint G-Easy és idegenekkel flegma vagyok, sötéten öltözködök, ilyen tipikus bőrkabós badguy stílusom van. Emiatt jó pár lány jön rám, akikkel legtöbbször összejövök. Aztán szakítanak mert szembesülnek azzal hogy jólelkü és figyelmes vagyok és nem veszem őket szařba és nem dugok félre minden héten. Mellesleg a "flegmaságom" nem flegmaság hanem az introvertáltságomból leszűrt faśzság.
2019. jún. 24. 18:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem túlzottan is általánosítasz, nem minden nő / lány ilyen. Az más, hogy te az ilyeneket vonzod be a stílusod miatt.
2019. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem, a legtöbb lány normális fiút szeretne. De ha bunkó és flegma vagy ismerkedéskor, akkor nyilván nem ők találnak meg, hanem a ribik.
2019. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%

A legtöbb lány hülye én persze nem találok ilyen srácokat.

16L

2019. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Tudjuk harmadik válaszoló....

Szinte minden lány hülye, és ribi, de te kivételes vagy <3

2019. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Annyira el vagy szállva magadtól, hogy ezt fájt olvasni! Válts stílust, külsőre is legyél normálisabb, a megjelenéseddel a valódi, normális énedet tükrözd. Hát gondolj bele: ha valaki olyan pasit akar, aki figyelmes,nnem vesz szarba, nem dug mindenkivel, az miért azzal jönne össze,aki ilyen flegma stílusú külsővel rendelkezik?

Bocsi az elején a bunkóbb stílusért:)

2019. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem vagyok elszállva egyáltalán:).

Egy egézséges magabiztossággal rendelkezem és ennyi, mindenkinek kéne. Alapvetően ha a külsőmmel vonzom be a celeb ribbancokat, akkor ezért kéne váltanom? Így tetszek magamnak, amiatt hogy normális nőt nem találok nemhiszem hogy ez az oka. Egyszerüen mindenki arra vágyik amit lát, aztán szembesül vele hogy nem azt kapta...

2019. jún. 24. 19:27
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Honnan veszed, hogy azért szakítanak veled mert annyira gentleman vagy? Ez egy kicsit ellentmondásos, nem baj? Hiába nyugtatod magad ezzel, más lesz itt az ok, azt hiszem...
2019. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Kedves #4 egy szóval nem mondtam hogy kivételes vagyok rosszul fogalmaztam jó?
2019. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel, egyértelműen nem minden nő ilyen. Csak most divat lett, hogy bunkó f***okkal kell összejönni és meg kell mutatni, hogy "hú, de nem is ő használ ki, hanem én őt" közben meglepődnek, hogy megcsalják őket vagy épp ellenkezőleg visszacsalják őket. Mindenki fuckboy vagy fuckgirl akar lenni. Engedd el az ilyen lányokat, pont ennyit is érnek. Semennyit.

17/L

2019. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátennék, hogy a "rosszfiús" stílusra mindig is buktak a lányok. Mindegyik. Szóval nem hiszem, hogy az jelentené a problémát. Ugyanígy egy aranyos, normális értékrendű lánynak is könnyen megtetszhetsz.

(Ez főleg az előttem válaszolóknak szól.)

2019. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!