Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal magányos gamer srácként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal magányos gamer srácként mi a teendő?

Figyelt kérdés

Igazából önmagában elvagyok az életemmel úgy ahogy van, viszont úgy érzem hogy hiányzik belőle egy barátnő. Gondolom nem vagyok egyedül azzal ha azt mondom élvezném ha tudatában lennék annak hogy valaki szeret, valakit én is szerethetek, van kihez hozzábújni és stb... Nekem fontos lenne az, hogy a lány is gamer legyen, vagy legalább fogadjon el így, hisz én erősen az vagyok. Olvastam már hogy játékon belül is lehet ismerkedni, de arra hogy találsz valakit aki közel lakik, egy korosztályban vagy vele, a másik fél is szingli, stb kicsi az esély. Arra is láttam már példát nem egyszer hogy itt ismerkednek az emberek, de kétlem hogy full anonim olyan jól telhetnek a beszélgetések (prove me wrong). Szóval szerintetek mit kéne csináljak?

16/F Pest



2019. jún. 25. 01:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem többet kellene innod, vodka + ceemege ubi?
2019. jún. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
? Nem egészen értelek
2019. jún. 25. 01:56
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

'' a gamerség káros hatással is lehet rád''


Biztos vagyok benne, hogy van egy olyan haverod, akivel elvagy...


Menjetek el sétálni egyet és ott keressetek lányokat..


Ha az a legfontosabb, hogy gamer legyen, skkor nem tudom...


De szerintem cukibb mikor probálkozik játszani a te gepeden ... Aranyos 😍

2019. jún. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az a legfontosabb hogy gamer legyen, legfontosabbnak az intelligens jelzőt mondanám, vagy értelmest, akivel bele lehet menni mélyebben bármilyen témába. A gamer, vagy aki elfogadja hogy az vagyok csak egy hatalmas előny a helyzetemben. Leszólításhoz pedig nem vagyok elég magabiztos, plusz úgy csak kinézetre tudok menni, és azt se tudom hogy jó időben szólítom-e le (lehet épp siet valahová) vagy éppen lehet van barátja. Szóval ha lehetséges akkor az internetes ismerkedésnél maradnék, az már úgy is bevált egyszer.
2019. jún. 25. 02:16
 5/26 anonim ***** válasza:
43%

Júni 4,

CW kampány,18-23h ig. Csapassad azt csaj nélkül :D :D :D

2019. jún. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Játsz...
2019. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok.
2019. jún. 25. 17:08
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Keres egy gamer csajt
2019. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen, ezt szeretném csinálni, de mint leírtam, nem tudom hogyan, és erre szeretnék választ kapni.. xd
2019. jún. 25. 17:48
 10/26 anonim válasza:
100%
Szerintem próbálkozz valami közösségi oldalon, például Facebook-on, vagy instán írj rá egy lányra. De figyelj, hogy ne tűnj tolakodónak. Sok sikert
2019. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!