Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig ezek a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ezek a fiúk találnak meg?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy eddig mindig "fuckboyokkal" hozott össze a sors, kavartunk, aztán egyik pillanatról a másikra dobtak.

A legutóbbi ilyen csalódás nagyon rosszul érintett, mert teljesen odáig voltam a fiúért, kb. kapcsolat volt.

Miért csak beléjük botlok? Lesz majd olyan, akinek tényleg kellek?


(Kis plusz infó, hogy a barátnőim szerint azért van ez, mert szép vagyok, és ezt a fiúk kihasználják, nekem pedig nem kéne rögtön megbíznom bennük.😅 Habár én semmi ilyet nem gondolok magamról)

Köszönöm a válaszokat, tanácsokat!


19/L



2019. jún. 26. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem a megfelelő fiúkkal ismerkedsz. Ha az idősebbeknél is szétnézel (persze nem a 40+), ott már sokkal többen vannak azok, akik meg szeretnének állapodni, nem csak azért kell nekik valaki hogy legyen, nagyobb eséllyel fogsz ki valakit aki tényleg szeret.
2019. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki fuckboy, azon tényleg látszik, hogy semmi komolyat nem akar. Mellesleg járj más körökbe, és ne add olyan könnyen magad mint eddig.
2019. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akiért oda voltál, azzal ismerkedtél/beszélgettél?
2019. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő után fekszel le velük? Lehet hogy túl könnyen és gyorsan adod magad.
2019. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túl könnyen kapható vagy.
2019. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!😊

Nem feküdtem le velük, az viszont igaz, hogy lehet kicsit könnyen adom magam, mert az első randikon volt csók, nem tudom ez is “könnyen kaphatóságnak” számít-e.

Ha bulizni megyek, akkor mindig rendesen fel vagyok öltözve. (értsd: nem teszem ki semmimet) Tehát még azt sem lehetne mondani, hogy direkt adom a fiúk alá a lovat😅

Megpróbálok majd más körökben is megfordulni, ősztől úgyis egyetem.😊

Jöhetnek még válaszok! 😅

2019. jún. 26. 14:48
 7/13 bit123bit ***** válasza:
83%
Minél jobban látszik a divat a mai fiúkon, annál veszélyesebbek.. Javaslom hogy az ilyeneket kerüld.. Tapasztalatból mondom, mert rengeteg haveri társaságból zártam ki magam azért mert a divat, és a szex volt a mindenük..
2019. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt mert ezek a fuckboyok a leghangosabbak, legbátrabbak.Ők próbálkoznak legtöbbet a lányoknál és velük a legkönnyebb találkozni, összeakadni. A jó srácokat sajnos nehezebb megtalálni, de remélem sikerül! 19/f
2019. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!😊 Ment a zöld kéz!

#3: igen, vele beszéltem, találkoztunk.

2019. jún. 26. 16:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd egyetemen ismerkedsz, ott legalább normálisabbak vannak. Bár vannak fuckboyok is :D
2019. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!