Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen alternatívái vannak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alternatívái vannak a Tindernek és a Badoo-nak?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan társkeresőre gondolok ami elterjedtebb Magyarországon is a 16-22 év körüli lányok közül és a felhasználóinak 90%-a nem kamu profil.

2019. jún. 30. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Budapest
2019. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első ezt mire véljem? Budapesti vagyok és semmi előnyét nem érzem, hogy hűha egyből van csajom vagy ilyesmi, csak egy hely
2019. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

#2 budapesten hogyan nem lehet ismerkedni?


Kis millió bár, söröző, park, könyvtár, szakkör, sport kör.


Csak olyan helyre kell menned ami érdekel, és nyitottnak kell lenned

2019. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok budapesti ahogyan városi sem.

Én kiélvezném, ha budapesti lennék esetleg, ha közel lenne 😂😂

2019. jún. 30. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Nekem unalmas, itt élek, itt születtem és nekem ezek semmi extrák. Igen, sok ember él itt, mivel főváros, logikailag sok ember sok lehetőség, csak itt senki sem valami nyitott, mindenki bunkó és a saját dolgával törődik. Én is jártam ilyen buli helyekre és bárokba nehogy azt hidd, de el vagy tájolva ha azt hiszed, hogy beülsz egy kocsmába és tapadni fognak a nők. Nem, hogy hozzád nem megy oda senki de ha még te szólítasz le valakit pofádba nevet... És ez tapasztalat csak mondom. Álomvilágban éltek ti!
2019. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaumo. Nekem ott jött össze egy komolyabb kapcsolat.
2019. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!