Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esély rá,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá, hogy valaha valakinek megtetszem majd?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, ezért most igyekszem a lényegre térni, vagyis a rám vonatkozó részekre, amik miatt ez a kérdés nem ugyanolyan mint a többi.

Szóval a pozitívumaim:

Külső: mások szerint szép az arcom, szinte hibátlan a bőröm, nem vagyok kifejezetten nagyon kövér, jó a stílusom.

Belső: okos vagyok, (illetve az átlag felhozaltalhoz képest, ami nem nehéz), művelt, jó velem beszélgetni, kiállok a saját és mások igazáért, jó a fantáziám, érzékeny vagyok, empatikus és jószívű.


És a negatívumaim:

Külső: nincs nádszál alkatom, van hasam, kezelhetetlen a hajam nem olyan mint a fotókon a lányoknak, a stílusom túl ,,elvont’’ ahhoz, hogy szexi legyen vagy egyáltalán normálisnak tűnjek.

Belső: introvertált és csendes vagyok, nem tudom szeretni ahogy kinézek, nincs semmihez különösebb tehetségem. Direkt ellene megyek az átlagos, népszerű dolgoknak, nagyon cinikus tudok lenni, sznob vagyok sok dologban és nagyon nagyon makacs. Túlságosan szeretek vitatkozni, fura vagyok. Idegesítenek a ,,cuki’’ meg túl népszerű dolgok.


Szóval nagyon röviden és realisztikusan ilyesmi vagyok.

Szerintetek min változtassak? Lehetek így valaha szimpatikus valakinek?

Sokszor úgy érzem, hogy vagyok én és vannak A Lányok, akik nem nehéz esetek, szépek és menők, meg vagyok én aki fényévnyire vagyok tőlük, mert nehéz eset vagyok.

Nincs mit szépíteni ezen, furán nézek ki és nem vagyok vékony, és alapfeltétel nálam, hogy nézhet ki akármilyen jól a srác, amíg nem mer vitatkozni velem és nem nyűgöz le az intelligenciájával, csak forgatni fogom rá a szemem.

Szóval tök kínosnak érzem ezek miatt magam és félek, hogy sosem tetszem meg majd senkinek, vagy maximum olyanoknak akik teljesen hidegen hagynak.

Szerintetek??



2019. jún. 30. 21:34
1 2
 1/18 anonim válasza:
88%
Semmi értelme ilyeneket felsorolni ide, kép nélkül amúgy se tudja senki se kommentelni, illetve egyszer úgyis megfogod találni az igazit, és akkor még ha nem is lennél szép sem számítana.
2019. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

sokszor feltett kérdésre sokszor adott válasz. kép?

jöhet priviben is.

2019. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!! Igazatok van gondolom, de akkor leszámítva a külsőségeket?

Küldhetek képet privátban annak, aki 100000%-ra bizonyítja nekem, hogy nem ismerjük egymást:) De szerintem felesleges, mert a belsőm volt itt a lényeg igazából... Vagy a külső ennyire fontos?

2019. jún. 30. 21:45
 4/18 anonim ***** válasza:
Gyere el sörözni, tudok egy helyet ahol nagyon finom ribizlis sör van
2019. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Képet kérek ! ☺️
2019. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 AnonymusCQ válasza:
Hát a külső azért fontos, mert ugye első benyomás az többnyire mindig ez alapján dől el, mert ugye, ha valakit meglátsz az utcán, akkor biztos nem az fog eszedbejutni, hogy jaj de nagylelkű ember, hanem megállapítod, hogy jól néz-e ki. Ha gondolod küldhetsz képet privátban és akkor adhatok neked egy általános véleményt vagy hasonlót...És be is tudom bizonyítani, hogy nem ismerlek. Egyrészt, kb biztos, hogy a világ túloldalán élek és nem ott ahol te, másrészt pedig nálam antiszociálisabb embert nem igazán találni
2019. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem így ez a kérdés után szimpi vagy szóval ha ez komoly akkor írj és beszélgessünk :)
2019. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Miről szeretsz vitatkozni?


"Vagy a külső ennyire fontos?"


Igen, a férfiak számára elég sokat számít a nő külseje. A nők számára kevésbé, náluk nagyobb a jelentősége a férfi kisugárzásának, magabiztosságnak.

Amúgy küldhetsz nekem is képet. Hogy bizonyítsak? :D

2019. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 AnonymusCQ válasza:
Megint én. Azt azért még elmondanám, hogy ezek a tulajdonságok nem feltétlenűl hitelesek, ugyanis mindenki hajlamos leminősíteni magát(vagy épp ellenkezőleg), viszont ha írsz privátban, akkor majd ezt is meglátom :))
2019. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Szia én tudnék segíteni nekem is volt egy hasonló barátom de én is szerettem. Ha tudsz légyszi küldj egy képet.
2019. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!