Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nálatok befolyásolja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok befolyásolja egy fiú esélyeit kicsit is az, hogy mi a keresztneve?

Figyelt kérdés
Az köztudott,hogy egyes nevek aranyosabban hangzanak,vannak amelyek régiesek,vannak átlagosak,vannak érdesebb hangzásúak is etc.Különböző hatást váltanak ki belőlünk.Lányok nálatok befolyásolja a név,hogy össze jöttök-e az illetővel vagy sem?Nincs az bennetek mondjuk,hogy na őt Tivadarnak hívják,én egy Tivadarral nem jövök össze?Egyébként engem nem így hívnak,nekem egy másik ritka nevem van.Amikor bemutatkozok egy lánynak,és mondom a nevem,na olyankor kicsit érzem rajta,hogy igen :D.Te sem a nevemért fogsz megkedvelni engem.Persze nem biztos,hogy mindenkinek csúnya,csak akikkel eddig dolgom volt azoknak nem tetszett.19/F

2019. júl. 1. 17:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Vannak olyan nevek amik nem tetszenek vagy fura lenne ha úgy hívnák a barátomat,de biztosan nem indulna emiatt hátrányból.

Olyan nincs, hogy a neve miatt ne jönnék össze vele.

2019. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Vannak olyan nevek, amiket kifejezetten csúnyának tartok, meg amiknek csak furcsa/nem tetszik a hangzásuk. De ez szerintem csak akkor szempont, ha a gyerekét nevezi el az ember, az, hogy akivel ismerkedsz milyen nevet viseli, egyáltalán nem szabadna, hogy befolyásoljon bárkit is.
2019. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Vannak nevek, amik nem igazán tetszenek, de nem ő választotta.

Mondjuk egy Lakatos Rómeó Rafael nem jó pont 😁

2019. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Ien, mert ahogy mondják: nomen est omen.
2019. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy mi a keresztneved, ha szabad tudni? :P
2019. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Egyeltalán nem pl volt egy srác akit Tasnak hívtak mégis tetszett de vannak olyan nevek amik közülönösen tetszenek pl a Dávid, Dominik, Balázs

16L

2019. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Domonkos
2019. júl. 1. 20:43
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de a Domonkos nevet nem találom furcsának.
2019. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Ezen ne stresszelj!Foőleg a Domonkos abszolút nem fura,becézni is lehet,és nekem pl kifejezetten tetszenek az olyan nevek amiket ritkán lehet hallani.Nem hiszem,hogy bárkit is elrettentene egy furcsább név.Van ami nekem sem tetszik,pl.Lajos és ehhez hasonlók de manapság ilyeneket nem ia adnak.:)
2019. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem is az,hogy furcsa.Inkább az,hogy nem szép,illetve régies is kicsit.
2019. júl. 1. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!