Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem megy az ismerkedés. Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy az ismerkedés. Mi lehet ennek az oka? Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Többször volt már arra példa, hogy interneten elkezdtem írogatni srácokkal, de egy idő után megszakadt a kapcsolat. Az estek többségében a külsőm lehetett az oka. A többinél nem tudom mi, pedig próbáltam fenntartani a beszélgetést/érdeklődést.


Mi lehet velem a baj?


Tudom, személyesen kéne ismerkedni, de most kifejezetten erre vagyok kíváncsi. Meg amúgyis több esélyt látok valamiért a netes ismerkedésben az én esetemben. Szóval kérlek ezt ne firtassátok!



2019. júl. 2. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi baj a külsőddel?
2019. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A kérdésem inkább arra irányul, hogy a külsőmön kívül mi lehet velem a baj?

A külsőmről csak, annyit, hogy nem vagyok vele megelégedve, és a srácok sem vannak oda érte(m?).

2019. júl. 2. 17:11
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A srácoknak mi baja a külsőddel? Írj példát,ne találgatást.

Külsőn kívül mi lehet a gond? Nem tudom,mesélj magadról.

2019. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem mondták meg....

Pontosan mit is kéne mesélnem? :D

2019. júl. 2. 17:16
 5/18 anonim ***** válasza:
Nincs baj a külsőddel és ezt így láttatlanul mondom. Az emberek manapság túl válogatósak, ez a baj. Olyan dolgokon akadnak fenn ami nem befolyásolja a kapcsolatot (nem csak külső). Ha te nem ilyen vagy, nem veled van a baj.
2019. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. júl. 2. 17:44
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Döntsd el,mit mesélsz magadról,de amíg semmit nem tudok rólad,addig még véletlenül sem tudom megmondani,van e valami fiúk számára zavaró tulajdonságod
2019. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mondanám hogy kezdjünk el beszélgetni és majd én elmodom hogy mi is baj de ha engem kérdezel ez is a "nem tudom mit írjak" esete, nem ír mert nem tudja mit kéne, egyszerűen kifújt a cucc.
2019. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
érdemes lenne elolvasnom mit írtam mielőtt el is küldöm btw, so egy szót javítanék "elmondom*"
2019. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ez a nem tudom mit írjak...


Én próbálkozom, ugye fenntartani a beszélgetést, teszek fel kérdéseket ami érdekel a másikkal kapcsolatban stb. Erre általában azt kapom vissza, hogy 1-2 szóban válaszolnak, vagy annyit sem. Nagyon ritka az amikor, a fiú is érdeklődik, tesz fel kérdéseket, na de ebben az esetben sem jutunk egyről a kettőre. Egy idő után ők sem írnak többet. Már tényleg nem tudom mit gondoljak :/


A legszebb, amikor ő kezdeményezi a beszlégetést, de semmi értelme, hiszen csak azt tudja írni hogy : igen, nem, értem és társai.

2019. júl. 2. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!