Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők, hozzáteszem jogosan, rosszul vannak attól ha egy pali perverz dumával ír rájuk, de mikor valaki tényleg normálisan és aranyosan ír nekik, azt le se tojják?

Figyelt kérdés
Nem akarok megsérteni senkit, de ez totál érthetetlen számomra, és gyakran tapasztaltam már.

2019. júl. 2. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A normális szövegből hiányzik az "izgalom". Egy kicsi érdekesség kell a figyelemhez. Valahol félúton kell lennie ahhoz, hogy felkeltse a nőben a nőiességét.
2019. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam. De mégis ezt az izgalmat hogyan lehetne belecsempészni a mondatba?
2019. júl. 2. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Mégis mi a “normális” szöveg? A szia mizu?! Mert ha egy ismeretlen srác ezt írja nekem akkor én sem szoktam visszaírni. Unalmas.
2019. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Három szabálya van a nőknek való írásnak, ha választ is akarsz:


1. Ne légy trágár, közönséges, perverz

2. Ne légy ronda

3. Tetsszél a lánynak


Ha ez a három megvan, tök mindegy mit írsz, fogsz választ kapni.

2019. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem egyrészt pont a rossz tapasztalat miatt..Ha rám ír egy normális,d ismeretlen srác, ugyan úgy megijedek (a korábbi perverzek miatt),hogy na vajon ő mit akar..


Abban igaza van az egyik előttem válaszolónak, hogy ha tetszel a lánynak, akkor viszont mindegy mit írsz(normális kereteken belül), mert nagyon nagyon fogn neki 9

2019. júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Bocsi, félrenyomtam előző vagyok.

*Nagyon nagyon fog neki örülni.

2019. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Masodiknak: nyilvan nem szia mizura gondoltam, attol en is rosszul vagyok. De pl a hobbijaval kapcsolatban, esetleg megdicserem az oltozkodesi stilusat stb. Ezeket ertem normalis alatt
2019. júl. 3. 00:08
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
oh cica tudom hogy kellek :P
2019. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!