Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, de akkora az eltérés a fiatalabb generációk közt hogy az valami hihetlen. Egyszerüen nem tudom hogy mi kell a lányoknak. Nem tudok beszelni veluk, mert bármit irok nekik vagy mondok nem érdekli őket. Akkor mi érdekli? Hogyan kell felszedni egy ugymond mai lányt?

2019. júl. 3. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ismerkedj idősebb lányokkal.
2019. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerkednék, de sajnos nincs meg az anyagi hátterem hogy szoba aljanak velem
2019. júl. 3. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Ne fizetős lányokat hívj ember..
2019. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Segitseget kertem nem kritikát. Ember
2019. júl. 3. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:

A válaszod alapján miért érzem nálad is azt, hogy minden lányt egyformának, ráadásul egyforma r**ancnak gondolsz? 3 éve ordibálok az emberekkel itt gyakorikérdéseken, hogy ez nem így van. Mit szólnál hozzá, ha nem plázában ismerkednél?

Menj el kirándulni, könyvtárba... mert ott olyan lányok lennének akiket keresel. És mivel az első vázlatpontunkat teljesítettük (hogy egy normális lányt találunk) azok biztosan normálisabban is fognak hozzádállni.

2019. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!