Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, hogyan kozeledjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan kozeledjek felé?

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy csoportba ahol egy leany tetszet, elmondtam neki, de van pasija es ezert egy kicsit ignoralt engem, meg koszonni sem akart. Szerencsere mar mondjuk ugy, hogy beke van, es az lenne a kerdesem hogy hogy kozeledjek fele mert sok mindenki beszelget vele fiu is lany is(mert elegge szep) sokszor van szemkontaktus vele. De a kerdesem az lenne hogy hogy baratkozzak vele? Mar nem felszedni akarom, csak azt akarom hogy a barat-nom legyen.

2019. júl. 3. 18:46
 1/4 anonim válasza:
Hagyjad szerintem, lehet nem vagy neki elég szimpi. Meg hát van pasija szóval lehet ezért se akar ismerkedni
2019. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy
2019. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem szimpi voltam neki, lehet most is (talan). Az elejen nagyon megakart ismerni mint a tobbi fiu kozul, tancoltam is vele meg ilyenek, de lehet en tulhamarkodtam es tureagaltam, szerintem csak siman baratkozni akart, es nem felszedni. Ez mar az en hibam :(. Ha sikerul neha vele beszelgetni akkor nagyon komolyan vesz (es megis nem vagyok olyan nagyon komoly szemelyiseg). De megis szerintetek hagyjam?
2019. júl. 4. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ő mondta hogy hagyd
2019. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!