Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik legjobb barátnőmről lenne szó. Egy éve ment gimibe ahol megismert egy srácot, akivel fél évig voltak osztálytársak, mert sulit váltott. A barátnőm menthetetlenül belehabarodott de a srác kedvesen visszautasította. Volt hogy a lány kórházba került és akkor bement hozzá, szóval tényleg jó barát maradt, de nem kereste. Visszaírt a csajszinak, össze is futottak de csak ha a lány akarta. És ez a lány nagyon ragaszkodó, olyanokat mond hog megöli magát ha nem jönnek össze, mindenféle ruhákat összevásásról hogy majd ha a srác abban meglátja stb... és szerintem ez kezd durva lenni, így több mint fél évvel a kioffolás után nem kellene, hogy ennyire rajta rágódjon. Egész nap rossz a kedve hiába hívjuk strandra, városba császkálni, mindig csak erről a gyerekről tud beszélni, mindig figyeli hogy mikor elérhető, szerintem ez már kicsit beteges. Pszichológusnál már volt, annyit mondott neki, hogy szorongó típus. Nekem azt is mondja, hogy alig eszik egy nap, nem bír meginni egy jégkását (de ezt már hónapok óta mondja és nem fogy, sőt ) és nagyon sajnálom ezért. Hogyan tudnék neki segíteni?
2019. júl. 4. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Uhh... alapjáraton azt mondanám hogy cska időre van szüksége és aztán jobban lesz meg minden, de úgy hogy barátok maradtak a sráccal ez szinte lehetetlen. Szerintem csak úgy tudna tovább lépni ha nem találkoznának, valószínűleg teljesen ki lenne készülve még ennél is jobban, de idővel beletörődne és tovább lépne. Azt mondjuk bem tzdom hogy mennyire gondolta komolyan azt hogy megöli magát... ha teljesen akkor már nem hiszem hogy te tudsz rajta segíteni bár ki tudja de ha eddig sem annyira tudtál azzal hogy ott vagy neki... Nem értem a pszichológus hogy nem segített de más nem nagyon jut eszembe úgyhogy esetleg egy másik pszichológushoz mehetne aki tényleg segít neki vagy ilyesmi. Kitartást mindkettőtöknek remélem tovább fog tudni lépni és nem lesz semmi komolyabb következménye az eddigieket leszámítva.
2019. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Még annyit hozzátennék, hogy az apja elég kötözködős típus és szinte naponta összevesznek valamin. A sráccal kb havi 1x találkoznak, ha a lány annyira felbátorodik, hogy elhívja sétálni. Nem akar lemondani róla, nem akarja elengedni és már egyszer megvagdosta a csuklóját. Teljesen kifordult magából, mióta már nem vagyunk osztálytársak, nem ismerek rá.
2019. júl. 4. 21:03
 3/4 anonim válasza:
És ha megpróbálnád "elrángatni" egy olyan helyre ahol új emberekkel találkozhat/ismerkedhet?(pl egy nagyobb társaság)Talán jót tennének neki az új emberek és elvonnák a figyelmét.
2019. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, bemutattam pár osztálytársamnak de semmi, csak állt csendben és nézett szomorúan egész végig. Azt érzem, hogy már nem tudok vele mit kezdeni, mert kifogytam az ötletekből.
2019. júl. 6. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!