Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek egy sráccal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek egy sráccal akár interneten vagy személyesen?

Figyelt kérdés
Van egy srác Instagramon, aki szimpatikusnak tűnik, de elég sok lány követője van és sok kép van róla, ahogy lányokkal fotózkodik. Nem tudom, hogy lenne-e nála esélyem. Mindenképpen egy anonim profillal szeretnék ráírni, mert félek, hogy ciki helyzetbe hozom magam. Igazából nem tudom, hogy mit csináljak, mert bennem mindig is az a gondolat volt, hogy egy lánytól fura, ha ő kezdeményez. Eléggé érzékeny vagyok és eddig rossz tapasztalataim voltak az ilyenek terén, mert szinte mindig olyan sráccal kezdtem el beszélgetni, aki nagyon perverz volt és hát azt akarta egyből... Úgy vagyok vele, hogy szeretnék is ismerkedni, de közben meg undorodom az ilyen alpári emberektől, akiknek folyton a szexen jár az eszük, és sajnos eddig csak ilyenekkel beszéltem, pedig első látásra mindegyik normálisnak tűnt. Most ott tartok, hogy 17 évesen gőzöm sincs, hogy hogyan tudnék ismerkedni. Nem vagyok az a fajta, aki szórakozóhelyekbe járkálna. A városban szoktam sétálni valamikor egyedül, valamikor meg egy vagy két barátnőmmel, de akkor se jön oda egy srác se. Ilyenkor elgondolkozok, hogy lehet velem van a baj? Csak nem értem, mert egészséges, magas, sportos testalkatú lány vagyok, adok a külsőmre is, kedves vagyok mindenkivel és mégis... Sokszor emiatt láthatatlannak érzem magam és ez olyan szörnyű. Mintha kirekesztett lennék ebben a világban. Manapság meg azt veszem észre, hogy vagy szórakozóhelyen vagy interneten ismerkednek az emberek. Amikor meg lenne esély esetleg ismerkedni vagy netán szemezni valakivel a buszon, az meg mélyen a telefonjába van süllyedve, vagy zenét hallgat fejhallgatóval. Így hogy lehet ismerkedni rendesen? Tudtok pár tanácsot adni esetleg? Előre is köszönöm!

#internet #ismerkedés #tini #szerelem #internetenismerkedés #hogyanírjakrá
2019. júl. 7. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél szomorú mert nincs aki aterzi a helyzeted. Igenis van. Ha több önbizalmad lenne tuti futnanak utánad a fiúk. Instan a saját profiloddal írj a srácra, valami kreatívak ne sziamizuval. Írj neki egy verset d 16/l
2019. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarnék olyan csajt,aki álprofilról írkál nekem. Sőt,senki sem. Ez gáz.

Ahogy az is gáz, hogy az esélyeid latolgatod egy vad idegen emberrel szemben,csak azért,mert jól néz ki.

Neked még érned kell, hanyagold a dolgot.

2019. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1; Hol élsz te? Vad idegen embernek verset írni. Ne adj ilyen tippeket , még a végén valaki megfogadja.
2019. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!