Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ilyen helyzetben mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyen helyzetben mit csináljak? (Több lent)

Figyelt kérdés
Na szóval az alaphelyzet:Suli folyosó,beszélek a crush-ommal aki egy másik osztályba jár,nyilván vannak osztálytársai neki is akik ezt látják.Az egyik csávó,aki köztudottan bolond,és intelligenciaszintje megkérdőjelezhető állapotú odalép hozzám,és elkezd keménykedni,vagánykodni.Egyszóval belém köt ott mindenki előtt,és mivel az ő osztálya,ő otthonosabban mozog közöttük,mint én.Nagyobb a befolyása még így is.Próbál megalázni.Én két opciót látok:1.)Rólam azt kell tudni,hogy 195 cm vagyok,és az átlagnál jóval izmosabb,sportosabb.Szóval,odalépek hozzá,megfogom,kiterítem a földre egyszer,és innentől kezdve nem mer belém kötni,mert fél tőlem. 2.)Hagyom magam,próbálok értelmes maradni.Az viszont gáz,hogy ilyen nagy állat,mint én nem csinál semmit,hagyja,hogy ilyenek szívózzanak vele.Én mindig az utóbbinál maradtam eddig.Gyakran kerülök ilyen szituba szóval ez lehet fog még változni,ki tudja.A kérdés az lányok(de akár fiúkhoz is szól),hogy melyik megoldást válasszam a 2 közül?Nálatok befolyásolja egy fiú esélyeit az,ha épp előttetek oltják be?Mi legyen a megoldás ilyen helyzetekben,ha 2 közül egyik sem.A figyelmen kívül kell hagyni a klasszikus válasz a kérdésre,de nálunk ez nem fog menni.Ha belemásznak az aurámba,fizikailag érintkeznek(érintkezik) velem,mechanikailag gátolják(gátolja) a beszélgetést akkor lehetetlen nem reagálni.18/F

2019. júl. 7. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki vissza valami vicceset. Őt nagyon zavarni fogja ha úgy látja hogy bem húzott fel, a csaj meg értékelni fogja hogy valamilyen szinten azért nem hagytad magadat.
2019. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az arany középút lenne a legjobb. Ahogy az első is mondta, végig maradj higgadt, de érzékeltesd, hogy Te veled ne akadékoskodjon.

19L

2019. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!