Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek azért nem talál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért nem talál rám a szerelem, mert állandóan rágondolok és folyamatosan keresem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár évben nagyon görcsösen ráálltam a társkeresésre, de csak itt interneten. Majdhogynem csak itt gyakorin próbálkoztam rengeteg emberrel beszélgetni, illetve még anotalkon. Nem értem, miért foglalkoztat engem ennyire, napi szinten ez a dolog, de szerintem ebben erősen közrejátszik az a tény, hogy tulajdonképpen soha nem volt egy barátom sem, tehát mindig egyedül voltam. És be kell vallanom, sokszor eléggé el tud szomorítani, amikor látok szerelmes párokat kézen fogva sétálni, együtt nevetnek, látszik rajtuk, hogy odáig vannak egymásért. Tudom, nem irigykedni és sóvárogni kellene, de én már tényleg próbálkoztam, igaz, hogy élőben soha, azért mert egyszerűen túlságosan visszahúzódó és zárkózott vagyok ahhoz, hogy kezdeményezzek. Sajnos az a probléma vele, hogy az első pár beszélgetéskor (bárkiről legyen is szó) még iszonyúan félénk és csendes vagyok, valamint a kisugárzásom is pocsék, ezért nem tudnék jó első benyomást tenni az illetőre, pedig általában az dönt el mindent. Lehet, hogy kicsit magasra is teszem a mércét az elvárásaim tekintetében, mert hogy őszinte legyek, a legtöbb fiú semmit nem mozgat meg bennem, sem külsőre, sem belsőre. Ezenkívül, ha valakit szimpatikusnak is találtam, nem volt rá alkalmam, hogy megismerjem, pontosabban én nem teremtettem rá alkalmat. Nem várom el, hogy az illető nagyon jóképű legyen, tökéletes testtel meg mindennel, mert fordított esetben ezt én sem tudom nyújtani, nekem is lehet bőven kivetnivalót találni a külsőmben. A legfontosabb az lenne számomra, hogy jól kijöjjünk egymással, tudjunk jókat beszélgetni, együtt nevetni, ne legyenek titkaink egymás előtt, mindig számíthassunk a másikra és adjunk-kapjunk motivációt a céljaink eléréséhez. Ezenkívül még ami számomra egy sarkalatos pont lenne, az a család. Nyilván, a párom az első, őt kell szem előtt tartanom, de véleményem szerint nem mindegy, hogy az ember milyen közegbe kerül be, miután elmélyül a kapcsolat a párommal.


Visszatérve a fő kérdésre: érdemes lenne egy kis időre elfelejteni ezt a témát és csak magammal foglalkozni? Úgy érzem, hogy amíg ennyire szeretnék egy társat, addig nem fog belépni az életembe, csak néha már nagyon hiányzik...



2019. júl. 10. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Az elengedéssel engedsz meg mindent magadnak. Az elengedés nem egyenlő a beletörődéssel. Én csináltam ezt mint te 1 éven keresztül, nem is lett senkim, mert görcsösen akartam, a boldogságomat függesztettem a párkapcsolatra, ami valljuk be, egyáltalán nem egészséges és ha egyedül nem vagy boldog,elégedett nem leszel egy párkapcsolatban sem. (tudom, voltak párkapcsolataim és nem voltam boldog, mert magammal soha nem voltam kibékülve.) Fel a fejjel, előbb utóbb rád fog találni vagy így, vagy úgy neked azt nem kell tudnod. (vonzás törvénye) A lényeg hogy lehet hogy nem lesz olyan mint a te tökéletes ideálod, de nem fogod észrevenni mikor megtalálod őt, mert nagyon is fog tetszeni még ha kicsit másabb ahogy elképzelted.

Fel a fejjel. :) 22/F

2019. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Huh... Szerintem jobb lenne ha kicsit jobb szemmel tekintenél magadra és nagyobb önbizalmat szereznél, mert anélkül elég nehéz párt találni (bagoly mondja lol).

Tudom, gáz az érzés, de ne másoktól függjön az, hogy te hogyan érzed magad :D

Éééés lehet nem túl szerencsés gyakorin meg neten keresgélni... nem fog összejönni és egy totál emocionál roncs leszel tőle (mint moá)- szóval, inkább valahol személyben ismerkedj :D

Sok szerencsét

2019. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok :/
2019. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom #3-as. :( Bízzunk benne, hogy majd megtaláljuk, akit keresünk.
2019. júl. 10. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne keress magadnak párt ennyire görcsösen. Kicsit kapcsolj ki és ha sikerül elengedni magadat lehet pont akkor fog valaki belépni az életedbe.
2019. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is ugyanígy voltam kb 1 éven keresztül utána még egy utolsónál bepróbálkoztam mondván ha ez sem jön össze akkor hagyom egy időre ezt a pár keresést és a legutolsó próbálkozásom össze is jött már 7 hónapja együtt vagyunk :))
2019. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: De jó, gratulálok nektek! :)
2019. júl. 11. 13:56
 8/9 anonim válasza:
Nos találtál valakit azóta? 6os vagyok :D
2020. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogy állsz azóta, kérdező, mi a helyzet most veled?
2022. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!