Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek 15-20 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek 15-20 éves fiúkkal?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt szerencsém olyan fiút találni aki elfogadott volna olyannak amilyen vagyok és meg lett volna a közös hang stb. Már kezdem feladni... Egyébként Pesti vagyok! :D

2019. júl. 11. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Hát nekem volt gyk-ról barátnőm :o


20/f

2019. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is volt innen párom,bár egy egész aszexuális témában kért segítséget anno :D

És fél éves kapcsolat lett belőle,nagyon durva.


Én általában koncerteken és szubkultúrámnak megfelelő Facebook ismerkedős csoportokban barátkozok,aztán kialakul.


Ha gondolod írhatsz nekem is,most úgysincs nagyon kivel társalognom :)


19/F

2019. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
40 évesek nem érdekelnek estetleg?
2019. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Itt vagyok én, 20 éves
2019. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Hirtelen úgy olvastam, hogy “Egyébként Peti vagyok!” 😅

Járj el sportolni, szórakozni (nem muszáj discoba, ott ritkán alakulnak ki pár óránál tartósabb kapcsolatok) vagy pl menj el egy nyelvtanfolyamra, keress valami szimpatikus diákmunkát.

Az internet az, amit nem ajánlok (pláne ezt az oldalt), csak ha nagyon muszáj.

2019. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha találsz valami jó helyet szólj nekem is.

16L

2019. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én itt szoktam, eddig még sajnos eredménytelenül. 18/L
2019. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 KIakadtam00 válasza:
5# Pedig az interneten nem nehéz ismerkedni, már az első 5 percben eldőlik h milyen ember 17f
2019. júl. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem derül ki, sőt az internet az, ahol annak adja ki magát valaki, akinek csak akarja. Még a külsejéről is hazudhat, nemhogy a belső tulajdonságairól (saját tapasztalat sajnos).
2019. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!