Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a külső számít a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a külső számít a lányoknak? Miért csak a kockahas meg az ecsethajú srácoknak van barátnője?

Figyelt kérdés
17f

2019. júl. 13. 23:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Ki bántott téged?


Amúgy meg a srácoknak miért csak az apró, vékony lányok tetszenek kis 36os cipőben? Kis szoknyácskában, max 45 kiló, cica sminkkel?


Nyilván nem minden lánynak az a típus tetszik, amit leírtál. A személyiség az, ami fontos.

2019. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez így lenne nagyon kevés srácnak lenne barátnője, de szernsére nincs így. Sokkal fontosabbak a belső értékek az ember intellektusa, humora.
2019. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem meg az olyan srácok jönnek be akik nem általánosítanak és nem tesznek fel ilyen idióta kérdéseket.
2019. júl. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem a külsöddel van a baj hanem a hozzáállásoddal gondolkozásoddal.
2019. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

Sminkel néhány úgy néz ki mint egy 50 éves. Vagy úgy mint egy k***a (ruházat).

Úgy mennek tönkre mint a mai világ.

2019. júl. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
87%
kocka a hasam, ecsethajam van és mégis szingli vagyok :(
2019. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak ezek számítanak.

Amúgy ennyi erővel a fiúknak miért csak a mély dekoltázs és a nagy fenék számít?


18/L

2019. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy a külső. Rosszul állsz hozzá a dolgokhoz, ahogy előttem egy válaszoló írta. Amíg nem vagy elégedett önmagaddal, úgy nem lesz önbizalmad se csajozáshoz, az önbizalom pedig elengedhetetlen. Ne azt mondogasd magadnak, hogy rosszul nézel ki, hanem azt, hogy te kellesz a csajoknak, ők futnak utánad, és nem fordítva.

Nekem sincs kocka hasam, mégis gyönyörű a barátnőm :)

2019. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Mert még kamaszok. Huszonévesen mindenki lenyugszik és elkezd érettebb szempontok alapján párt választani. Legyél még türelmes kicsit.
2019. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert túl nagyok az elvarasaid. Igen, NEKED. És valljuk be, néhány "ecsethajú" - ahogy te említed - sokkal jobban ad magára, mint te , ha úgy vesszük.

Bár nekem is inkább az olyan jön be (bár nem azok a túlzottan ecsetre hasonló egyének) viszont akár hosszú haja is lehet egy srácnak. (Pl. Vallig vagy mint a bérczesi robinak volt, a fiatalnak.)

2019. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!