Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meleg tiniként hol és hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg tiniként hol és hogyan lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már vágyok arra hogy együtt legyek valakivel akivel szeretjük egymást de ezt igen jól megnehezíti hogy b.za vagyok :/....van itt más is aki hasonló helyzetben van?

2019. júl. 16. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Vannak tematikus társkereső oldalak ahol ismerkedhetsz. Csak légy NAGYON óvatos, mert nem mindenki az akinek kiadja magát és a fiatalokra sokan "vadásznak".
2019. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Egyet értek az előttem szólóval!


Légy nagyon óvatos!!! (legyél e-téren bizalmatlan)

40/N

2019. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Vannak ilyen oldalak, pl Planet Romeo. Akadnak jófej emberkék is, de csak ugyan azt mondhatom, mint az előzők, vigyázz, hogy kivel írogatsz. Van egy csomó ember, aki csak szex iránt érdeklődik, és le se szarja a kapcsolatokat. De úgyis ezek szoktak általában másra írni.


20/F

2019. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

PlanetRomeo-n nagyon sokan vannak fent, az én legjobb barátom is három éve fent van :)

Sokan csak szexet akarnak, azokat jobb kiszűrni előbb, és igen, vannak rajta aranyos srácok, akik szintén arra vágynak, amire te. De mindenképp meg kell válogatni.

2019. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kocsismate023 válasza:
16/f vagyok és nekem is ez a problémám. A planet romeo-n kívűl van más "hely" ahol lehetne ismerkedni?
2019. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is kapcsolatot szeretnék, de nagyon nehéz találni valakit. Csupán egy megbízható korombeli srácra vágyom.

Egy 19 éves fiú:)

2019. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok. Idén jöttem rá. Mindegy mennyi idős az ember nehéz. Ráadásul 25 alattiak jönnek be :D
2020. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!