Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kecskeméti fiúk-lányok, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskeméti fiúk-lányok, ti hol szoktatok ismerkedni? Hol vannak olyan helyek, ahol egyáltalán nyitottak a tinik az ismerkedés - ha egyáltalán azok?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, de nem mindenképpen párkapcsolati ismerkedésre gondolok, szimplán ismerkedésre, beszélgetésre:D

2019. júl. 17. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Kicsit idősebb vagyok mint a tini kor, illetve Kecskeméthez közel lakom, most is itt vagyok. Nem vagyok vallásos, de összetenném a két kezem, ha egyszer az életben sikerülne egy kecskeméti emberrel erről az oldalról találkozni. A nemem -ahogy észrevettem- kizáró ok, addig vagyok jó, még ez ki nem derül. F
2019. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne mert még nem sikerült megtalálnom ezt a helyet. Én sportolás közben ismerkedek. :) Viszont ha gondolod rám írhatsz. 19F
2019. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utcán, kocsmákba, plázaba, neten

Sok tini kapható. Tapasztalat.

35/f

2022. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!