Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Manapság melyik társkereső oldalakat/esetleg fórumokat használják a legtöbben? Elsősorban a fiatal korosztályra gondolok.18/L

Felmerült bennem, hogy én is felregisztáljak valahova, mivel az internetes ismerkedést látom az egyetlen opciónak számomra, csak nem tudom milyen felületen lenne érdemes próbálkozni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ismerkedés, társkeresés, párkapcsolat

júl. 19. 19:27  Privát üzenet  

A válaszok

A LEGTÖBBEN a Tindert, de a minőség tragikus.

F

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont júl. 19. 19:30 Privát üzenet
A szart. A tinder nem er semmit. Amugy a legforgalmasabb a badoo. De adok egy tippet. Barhova mesz csak oriasi retkes sotet pelokrol keszult kepeket fogsz kapni 😂 mivel lany vagy.. 21/f amugy velem beszelhetsz.. csak mert unatkozom. Nem akarok semmit 😅

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont júl. 19. 19:33 Privát üzenet
Randivonalat meg lehet próbálni, valamint az Elittársat is (környezetemben többen ott találták meg az igazit). Randihely oldalon sok szolgáltatás ingyenes, ránézhetsz arra is.

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont júl. 19. 19:39 Privát üzenet
Red Vixen nevű felhasználó válasza:

2#, pici vagy még a kérdezőhöz. Ő 4 éve volt olyan szinten, ahol te most.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont júl. 19. 19:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A Tinder nekem sem szimpatikus, de a Randivonalat és az Elittársat majd kipróbálom. :)

# 5/9Időpont júl. 19. 20:35 Privát üzenet
Én eddig 2-t próbáltam, egyből meguntam, mert reklám jött folyamatosan, vagy fizetni kell prémium ért hogy mindent meg tudj nézni... szánalmas

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont júl. 19. 20:47 Privát üzenet
Kedves Red Vixen! Nagyon orulok hogy megallapitottad a tudasomat. Remelem azt is meg tudod mondani hogy hany kobcentivel kisebb a te agyad az enyemtol. Jaaa varj. Te most a holgyet is kiszamitottad. Irasbol josolsz. Az igen 😍 nobeldijra jelollek..

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont júl. 19. 20:49 Privát üzenet

Bármelyik oldalon tudsz ismerkedni,itt is!

Kár hogy csak a saját korosztályod érdekel.+30F

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont júl. 19. 22:58 Privát üzenet
Kufli nevű felhasználó válasza:

Ha gondolod válthatunk pár szót.

20F

# 9/9Időpont júl. 21. 18:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol találhatok fogszabályzós fiatal lányokat? 20F
Tinderen mennyire lehet normálisan ismerkedni?
Társkereséshez, fiatalkori komoly párkapcsolat kialakításához segítség? Nem interneten, társkereső oldalakon, szórakozóhelyeken, iskolában.20/F
Feladtam egy hirdetést, hogy barátokat keresek. Miért nem azok írnak, akiknek szól a hirdetés?
Egy 19 éves lánynak, aki hetente kétszer fent van társkeresőkön is, írnátok 29,5 évesen? Ebben a korban már nem nagy a különbség. Pláne, ha a fickó még jócskán nem néz ki 29-nek.
Az okostelefon tényleg képes ennyire megváltoztatni az embereket?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!