Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság melyik társkereső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság melyik társkereső oldalakat/esetleg fórumokat használják a legtöbben? Elsősorban a fiatal korosztályra gondolok.18/L

Figyelt kérdés
Felmerült bennem, hogy én is felregisztáljak valahova, mivel az internetes ismerkedést látom az egyetlen opciónak számomra, csak nem tudom milyen felületen lenne érdemes próbálkozni.

2019. júl. 19. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A LEGTÖBBEN a Tindert, de a minőség tragikus.


F

2019. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
A szart. A tinder nem er semmit. Amugy a legforgalmasabb a badoo. De adok egy tippet. Barhova mesz csak oriasi retkes sotet pelokrol keszult kepeket fogsz kapni 😂 mivel lany vagy.. 21/f amugy velem beszelhetsz.. csak mert unatkozom. Nem akarok semmit 😅
2019. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Randivonalat meg lehet próbálni, valamint az Elittársat is (környezetemben többen ott találták meg az igazit). Randihely oldalon sok szolgáltatás ingyenes, ránézhetsz arra is.
2019. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
2#, pici vagy még a kérdezőhöz. Ő 4 éve volt olyan szinten, ahol te most.
2019. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Tinder nekem sem szimpatikus, de a Randivonalat és az Elittársat majd kipróbálom. :)
2019. júl. 19. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Én eddig 2-t próbáltam, egyből meguntam, mert reklám jött folyamatosan, vagy fizetni kell prémium ért hogy mindent meg tudj nézni... szánalmas
2019. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves Red Vixen! Nagyon orulok hogy megallapitottad a tudasomat. Remelem azt is meg tudod mondani hogy hany kobcentivel kisebb a te agyad az enyemtol. Jaaa varj. Te most a holgyet is kiszamitottad. Irasbol josolsz. Az igen 😍 nobeldijra jelollek..
2019. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Bármelyik oldalon tudsz ismerkedni,itt is!

Kár hogy csak a saját korosztályod érdekel.+30F

2019. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kufli válasza:

Ha gondolod válthatunk pár szót.


20F

2019. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!