Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Debrecenben hol lehet lányokka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol lehet lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

A mai dj-ket alig tudom elviselni, retro party meg egyelőre elég kevés van. Semmi más lehetőséget, helyet nem tudok, ahol ismerkedni lehetne.

Jó lenne valami, ahol táncolni lehet lányokkal vagy csak simán beülni és beszélgetni, de nincs semmi ötletem.

Tudnátok segíteni?



2019. júl. 20. 07:02
 1/9 A kérdező kommentje:

Középiskolás korosztályra gondoltam

17f

2019. júl. 20. 07:06
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Strand, kávézó, sportpálya, üzlet, piac, tömegközlekedés, bevásárlóközpont, koncert, stb.

Szóval bárhol-bármikor, csak juss el odáig, hogy merj kezdeményezni.

(hidd el, sem az időpont, sem a helyszín nem mérvadó)

2019. júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló sok helyszínt felsorolt. Egész Debrencenben rengeteg lány van,nem kell ahhoz kinevezett ismerkedős helyszín,hanem csak meg kell szólítanod egy lányt.
2019. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Tinderről nem hallottatok még? Bár nem éppen a szűzies kislányok vannak ott, de lehet találni normálisat, legalább is biztos nagyobb arányban jársz ott sikerrel mint azzal ha le sem mered szólítani. :D
2019. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? Épp zajlik a Campus, és nem csak dj-k vannak ott, van ott retro parti meg magyar nóta is. Az meg nem jó kifogás, hogy az összes csaj részeg mert nem az, a két szememmel láttam :D
2019. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 veterán vas ***** válasza:

"hol lehet lányokkal ismerkedni?" :O


BÁRHOL!

2019. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben próbáltad már?
2019. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam Campuson és általában van merszem leszólítani a lányt, ha tetszik, de ha csak úgy az utcán kószálok nehég olyan szituációt találni, hogy odamenjek valakihez, illetve olyan helyet keresnéky ahol hasonló érdeklődésű lányokkal találkozhatok, mert pl a Campus nem igazán az én világom. Azért köszi a semmitmondó kommenteket, kíváncsi vagyok, ti hogy csináltátok...
2019. júl. 27. 15:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, én szívesen megismernélek:) 18/L
2020. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!