Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertáltként hol tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltként hol tudnék introvertált lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Extrovertált emberekkel eléggé elnyomottnak érzem magam mert általában ők beszélnek én hallgatok. Sajna hasonló kicsit visszahúzódóbb lányokkal nem sikerült találkoznom még, pedig próbálkozom. Nem vagyok egy nagy bulizós emiatt sokan már ahogy meghallották azonnal leléptek és elkönyveltek unalmasnak emiatt. Szóval a kérdés adott, Pesten hol tudok introvertált lányokkal ismerkedni? Könyvtárba meg hasonló helyekre nem nagyon szoktam járni, de fotózni szívesen megyek :D Online társkeresősdit annó megpróbáltam de sikertelenül.

2019. júl. 20. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
pedig a könyvtár ideális... de szerintem csak élj, figyelj, bármerre jársz, és ne tegyél ilyen kikötést, hogy ilyen, meg olyan legyen az a lány... Az ellentétek vonzzák egymást - így van ez a természetben is.
2019. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Én nem pesti vagyok, de az introvertált rám is igaz. :D
2019. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Én volt hogy ki ültem egy padra a városomba olvasni és oda jött egy fiú ismerkedni, szóval így is lehet. De itt gyakorin is sok introveltált lány van egyébként.
2019. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nehéz találni, pont azért mert olyan típusú lányt keresel mint te. De léteznek, nincs minden veszve. Ha neked egyszerűbb próbáld először neten, de ha nem megy, akkor ki kell lépned a való életbe :)

Lehet hogy nehéz lesz először, de hidd el, nem fogsz egyedül maradni, ha a lelkedben minden rendben van :)

Sok sikert!

2019. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Introvertáliában.
2019. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Első:

Ebben teszek, mert eddig mindig ez volt, nekem nagyon nem valóak az extrovertált emberek, csak a konfliktust szülte.


Kettes:

Örülök,hogy vannak hozzám hasonlóak :D


Hármas és négyes:

Nagyon gyakran járok ki, fotózni és társai. De pl odamenni senkihez nem merek. Tudom hogy vannak, csak nem találom őket :/

2019. júl. 21. 19:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetemen rengeteg van. Minél magasabb végzettségű valaki, annál többet tanul, tehát annál kevesebbet bulizik. Keress értelmiségi közösségeket.
2019. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azoknak ne legyen barátnője.
2019. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az introvertált?
2019. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Extrovertált nem egyenlő azzal, hogy sokat beszél:D én pl reggeltől estig dumálok, közvetlen vagyok de mégsem vagyok extrovertált,hanem inkább antiszoc és nem járok bulizni, discoban pl sohasem voltam.:D

És nehéz kérdés... szerintem próbálgasd tovább a társkeresőt, hátha sikerrel jársz de lehet egy extrovertált lány is jó lenne neked.. Majd jön az igazi.

2019. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!