Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkéstem az iskolai közösségi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkéstem az iskolai közösségi élettel és a társkereséssel?

Figyelt kérdés

Utolsó éves diák vagyok egy középiskolában, az osztályban csak fiúk vannak, de az iskolában rengeteg szép lány van. Egyedül az a probléma, hogy mikor beléptem az iskola kapuján és megkerestem az osztályt elkezdtek piszkálni, csesztetni (rugdosták a székemet, verekedtek, nem engedtek ki az ajtón, vízzel öntöttek le) és ezek a dolgok rombolták le a beilleszkedést a nagy iskolai családba.

Mostanra sikerült felépülnem vidám vagyok, kedves, szeretem az embereket, de hogyan tudnám kijavítani a hibámat és hogyan kereshetnék társat, akár az iskolán belül, akár máshol.


2019. júl. 21. 10:59
 1/10 anonim válasza:
58%
El
2019. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

A beilleszkedés nem könnyű az elején senkinek.

De amint írtad, sikerült. Ha nem is mindenkivel, nyilván van egy kis társaságod az osztályban, akikkel jóban vagy, beilleszkedtél, különben nem lennél vidám, nem éreznéd azt, hogy felépültél. Nem is kell mindenkivel jóban lenni. Én az első év végére éreztem azt, hogy megtaláltam azt a kört az osztályban, akikkel hasonló az értékrendünk, többiekkel nem volt dolgom, mások voltak, lenézők, agresszívak, bulizósok. Az én köröm művész kör volt, egy része rajz tagozatos, más része énekes, daloltunk, rajzoltunk, saját kis filmet forgattunk, kicsit gyerekesek voltunk, későn kezdtük a szexuális életünket, nagyon nem illettünk a bulizós lányok közé. Nyilván nem mi voltunk a jó nő kategória, de még ez sem teljesen igaz, mert a bulizós lányok 90%-a rondább volt nálunk, aztán volt az az 1-2 szépség, akiken a fél suli átment.

Tehát ha meg van a saját köröd, a saját egyéniségednek megfelelő, akkor már nyilván jól érzed magad a bőrödben, lehet nyitni a lányok felé. Itt van előtted még egy egész év. Ráadásul nyilván rengeteget változtál 3-4 év alatt, ami egy fiúnál sosem hátrány. Ha megfogadod a tanácsomat, akkor inkább 2-3 évvel fiatalabb lányoknál próbálkozz, mert tinédzserkorban a lányok az idősebb srácokra buknak.

2019. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Majd az egyetemen! Addigra kicsit te is kikupálódsz.
2019. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináld azt, ami jól esik. Ha valakivel szívesen ismerkednél, akkor tégy úgy. Legalább szerzel egy kis tapasztalatot és egyetemen majd könnyebben tudsz beilleszkedni.
2019. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, de egyetemen hova kell beilleszkedni, ott csak előadások (amit a nagyközönség lát) és gyakorlat van, ahol csak férfiak (informatikusok) lesznek és lányok amúgy is csak a gazdaságtudományin vannak, de az akkor már külön épületben lesz a GAMF-fal.
2019. júl. 21. 14:23
 6/10 A kérdező kommentje:
* kecskeméti GAMF
2019. júl. 21. 14:23
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Haha, egyetemen vannak a legnagyobb piálos bulik, ahol leszarják hogy kit ismersz/hogy nézel ki/mennyi pénzed van, a lényeg hogy jól érezd magad
2019. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, de azok a bulik nem örvendenek túl nagy népszerűségnek és évente csak 2-3 van belőlük, ivásra meg ott van az energy és a tonik, meg néha egy feles.
2019. júl. 21. 20:47
 9/10 A kérdező kommentje:
De ennek ellenére köszi a figyelemfelkeltést, ha a Gamfon is van egy próbát megér.
2019. júl. 21. 20:48
 10/10 GuyFromNewCity ***** válasza:
100%
Fiam rajtad van még mit javítani😬...
2019. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!