Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi lehet a bajuk a "Zállatorvo...

Dellfil kérdése:

Mi lehet a bajuk a "Zállatorvossal" az állattartóknak? A házikedvencként tartott állatok tartóira gondolok.

Figyelt kérdés
Szakmailag van baj? Vagy "emberileg"? Miért érzem azt, hogy sokan elutasítják. Valósak az allúzióik? (Mert szerintem nem, sőt...)

2019. aug. 30. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Miből érzed, hogy elutasítják?
2019. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
A Zállatorvos elég népszerű, különösen az állattartók körében, hiszen olyan dolgokat tudhatnak meg a videókból, amikről korábban nem tudtak. A 0,xxx%-os "nemkedvelés" a 99,xxx%-os kedveléssel szemben se azt mutatja, hogy "baja" lenne bárkinek a videóival.
2019. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Legelőször is egy helyesbítés. "Valósak az allúzióik?" Természetesen ez így itt egy marhaság Helyesen: "Valósak az averzióik?" Néha már félrebeszélek, mint a sebesült katona...

@1 Több ismerősömnek ajánlottam megnézésre a "Zállatorvos" videóit, és néhányan fintorogtak miután megnéztek néhányat. Mind macskás, vagy aprókutyás volt... mármint a "fintorgók". :) Érdekes, akiknek tetszett, legtöbbjének nem volt háziállata. Napirendre tértem, nem mindenkinek egyforma a "világlátása".

Ami mégis "feltetette" velem a kérdést az az volt, hogy az állatok kategóriában "0 hasznossággal" nyitott az általam belinkelt "Zállatorvos". Nem gond, spongyát rá. De azért kíváncsi lettem. :)

@2 Hát ez az. És kérdem, titeket vajon kik pontoztak le? Mert, hogy én nem, az biztos. Ment a zöld.


dellfil

2019. aug. 30. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Na, majd nézek már tőle valamit. 5 kutyám van, + haszonállat.

Nem mellesleg, lehet, hogy hülye hozzá a doki?! Ismerek olyan orvost felénk is.

2019. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: az, hogy a gyk-n bámilyen komment hány lepontozást, hány %ot kap az ég világon semmit nem jelent, épp ezért engem nem is érdekel az ilyesmi. Vannak, akiknek az okoz örömet (ugyanígy youtube-on is és bárhol máshol), ha lepontozhatnak valamit.

Olyan egyébként sincs ami mindenkinek tetszik, amivel mindenki egyetért. Biztos van, akinek pl. a Zállatorvos humora se jön be. De a videóit iskolákban is "vetítik" órákon.

Megmutattad mennyi ismerősödnek? 10nek? 50nek? És ha nekik nem tetszett, akkor az azt jelenti, hogy a többi állattartónak se tetszik? Mennyire pontos néhány tucat ember véleményéből többtízezer ember véleményeként hivatkozni?

2019. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!