Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ti hogy tanultok gimnáziumban?

Ti hogy tanultok gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Most kerültem be gimnáziumba és nem megy a tanulás.Pontosabban mindenre tanulok csak a végeredmény nem túl jó.Hozzáteszem hogy pont úgy tanulok mint általánosban csak ott 5-4-est írtam míg itt 3-2-est.Tippeket tudtok írni hogy nektek mi vált be?Előre is köszönöm.

2019. okt. 26. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Gimitől is függ. Nekünk jó tanáraink voltak, így figyeltem órán, és minden megvolt. Azért egy gimi nem nehéz, na. Figyelj te is órán, és meglásd minden jó lesz.
2019. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Talán tanulj többet mint általánosban. Ez már középiskola, magasabb szint, vagyis többet is kell tenni a jó eredményért.
2019. okt. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy mindenkire igaz, de azért általában gimiben egy-két jeggyel romlani szokott az átlag az általánoshoz képest, főleg aki ugyanannyi energiát szán a tanulásra, mint előtte. Én is 4-5-ös voltam előtte, középsuliban 3-4, inkább 3.
2019. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a tanulás mennyiségével van a baj, lehet, hogy még nem szoktál hozzá, hogy új iskola, új környezet, új tanárok. Még nem vetted fel a fonalat, nem éreztél rá. Lehet, hogy ha általános iskolás korodban váltasz iskolát, akkor is romlott volna az átlagod.


Lehet, hogy eltelik egy kis idő, és bele fogsz rázódni, csak szokd meg, melyik tanár mit és mennyit követel, esetleg kérdezd meg tőlük, beszélj erről a tanárokkal, biztos segíteni fognak. Legalább látják majd rajtad, hogy van benned szándék a jobb jegyre, ami jó dolog.

2019. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!