Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Irna valaki nekem mondatot...

Irna valaki nekem mondatot amiben van ige és álitmány?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket🙏felpontozlak titeket ha csak 5 irtok az is jó csak legyen meg a 10

2019. nov. 14. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Be kellene mennem a városba égőért és elemekért.

De nem tudok, mivel nem vagyok elég jól.

Vegyél elő egy cikket, és válogass abból!

2019. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Légyszi valaki irjon már 🙏🙏🙏
2019. nov. 14. 18:41
 3/15 LeonScottKennedy ***** válasza:
Lol ez most komoly? Nem tudsz tíz olyan mondatot írni amiben van ige és állítmány? Ez nagy tudomány ám.
2019. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Aki nem érti a kérdést az ne válaszoljon
2019. nov. 14. 19:29
 5/15 A kérdező kommentje:
Valaki pls?
2019. nov. 14. 20:09
 6/15 anonim ***** válasza:
Annyira hülye vagyok, hogy nem tudok egy mondatot összerakni! NA, EZ JÓ LESZ?
2019. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
10 mondatot valaki istenem irjon már nekem ! Eskü aki leirja imádkozok érte hogy sikerüljön minden az életbe neki csak irjatok már!!!!
2019. nov. 14. 20:32
 8/15 A kérdező kommentje:
Annyira segitőkész emberek vannak 2019-ben!!!!
2019. nov. 14. 20:43
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Péter reggel elment az iskolába. Alany: Péter, állítmány: elment. Ugye kérdőszavak alanynál: ki? mi? állítmány kérdőszava: mit állítunk? Na ezek alapján remélem menni fog. Na, még egyet írok: Anna mostanában sokat tanul.

Ennyi, te jössz! Még egy kis segítség:

[link]

Jó lenne, ha ilyenkor is "tudnátok" használni az internetet (2019-ben), amikor a tanulásról van szó, nem csak az instagram, meg facebook, meg mit tudom én mi menne! Előttetek van minden, amikor én voltam iskolás, ló..sz nem.volt, nem hogy internet, valamit tudni akartunk, irány a könyvtár! Igaz, nem is voltunk ennyire tompák, hogy ne tudjunk 10 dedós mondatot írni, amiben van egy alany és egy állítmány.

2019. nov. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ige ÉS állítmány? Te még a feladatot se tudtad leírni! Az ige maga az állítmány! Ha egy mondatban van ige, az nem lehet más, mint állítmány! Vagyis írj 10 olyan mondatot, amiben valaki valamit csinál.
2019. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!