Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Valaki hallott már valamit a...

Szepike1210045 kérdése:

Valaki hallott már valamit a 'Piros ajtó, Sárga ajtó' (Red door, Yellow door) "játékról"?

Figyelt kérdés

Tegnap hallottam róla. Ez igazából egy hipnózis, ahol egy ember ölébe fekszel, aki azt ismételgeti, hogy 'piros ajtó, sárga ajtó, bármilyen más színű ajtó'(angolul ugye red door yellow door any other color door). Majd mikor transzba esel, ajtókat látsz, ezek elvileg a tudatalattid kis fakkjai, ahol a félelmeiddel, traumákkal.találkozhatsz. Vannak szimpatikusabb ajtók amik melegebb érzest arasztanak, valamelyikek felelmet, de van olyan is ami zárva van, mert még nem állsz rá keszen. Van néhany szabaly, peldaul ha órát látsz, öltönyös férfit, vagy egy idős nőt, azonnal távoznod kell az adott szobából, mert ezek csapdába ejthetnek. Mivel.ez egy hipnózis, ezért ha nem.tudnak felébreszteni, egy kóma szerű állapotba kerülhetsz. Rengeteg tortenetet olvastam, ugy tunik ez Amerikában egy egeszen elterjedt hetkoznapi dolog amit szivesen csinalnak, mert érdekes, valakinek viszont traumatikus. Aki tud angolul annak ajánlanám ennek az oldalnak az elolvasását


[link]


A kérdésem igazából annyi lenne, hogy erről magyarul miért nem találok semmit?

Ha ez ennyire egyszeru hogy egy hetkoznapi ember megcsinalhatja, es ennyire imtenziv elmenyeket szerezhet vele, akkor miert nem.ismeri mindenki? Illetve mi a véleményetek erről? Létezik ez?



2020. febr. 9. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Talán azért, mert ez az oldal gyerekeknek szól, nekik vannak itt történetek, játékok, videók, stb.??

Ilyen nincs a valóságban, ezért nem találtál róla semmit máshol.

2020. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 tudom, hogy ez az oldal gyerekeknek szól, de légyszíves mielőtt azt állítod hogy ez nem létezik, nézz utána, Youtubeon, Googlen, mert én is nagyon utána nézek ezeknek mielőtt elhiszem.
2020. febr. 9. 11:11
 3/11 A kérdező kommentje:

Megint csak azoknak akik egy kicsit jobban meg szeretnék érteni ezt(sajnos angolul van ez is):

[link]

2020. febr. 9. 11:38
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nézzük csak... szóval olvasol egy gyerekeknek szánt oldalon valamit, amiről aztán nem találsz semmi információt máshol és te ennek ellenére úgy gondolod, hogy ez igaz. Aztán aki azt válaszolja, hogy ez nem igaz, annak meg azt mondod, hogy nézzen utána. Miért kellene akár 1 percet is tölteni azzal, hogy egy gyerekenek szánt oldalon lévő sztorinak utánanézzen valaki ha egy gyors kereséssel nem találni róla több információt? Ha te ennek ellenére hiszel benne, hogy igaz, akkor az a te dolgod. Végülis vannak akik felnőttként hisznek a tündérekben meg boszorkányokban, pokolban és mennyországban és jól elvannak így.
2020. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ha ez zavar hogy egy olyan oldalon irnak rola aminek a neveben benne van hogy kids, akkor megnyugtatlak hogy remgeteg pszichologus is mondott rola velemenyt.

Engem nem.az zavar hogy nem hiszed el hanem hogy utana sem nezel es egy oldal NEVE alapjan dontod el es oktatsz ki.

2020. febr. 9. 12:37
 6/11 anonim válasza:
100%
Na most példát kaptál a magyar mentalitásra és ezzel szerintem választ is kaptál
2020. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Csencsili válasza:
53%
Nem ertem hogy nem talaltal rola semmit en nagyon sokat olvastam most rola (angolul) mert kiakarom probalni
2020. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Egyik barátommal ki próbáltuk és bement az egyik ajtón és azt mondta minden fehér. Az mit is jelent? Fél az egyedül lettol vagy mi?
2020. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Livmike válasza:
64%
Emberek legyetek szívesek ne próbáljátok ki! Ha látsz egy sötét alakot akkor muszáj felébreszteni,de miután felébredtél utána 1-2 órával megörülsz olyan dolgokat látsz ami nem igaz és a végén öngyilkos leszel! Szóval nem ajánlom senkinek. Nézzétek utána lécci. NE PRÓBÁLJÁTOK KI!!!!
2020. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én kipróbáltam és az égegyatta világon semmi nem történt. 🙃
2021. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!