Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A kutatók biztosan ki tudják...

A kutatók biztosan ki tudják jelenteni, hogy a koronavírus nem bújik meg a szervezetben azután, hogy a pácienst gyógyultnak nyilvánítják?

Figyelt kérdés
Ezt honnan tudják, figyelembe véve, hogy a tesztelés garatmintára alapszik? Honnan tudják, hogy nem lappang tovább a vírus bizonyos sejtekben és aktiválódik majd újra, akár a HIV?
2020. márc. 29. 13:37
 1/2 dellfil ***** válasza:
79%

Nézd ezeket:


[link]


[link]


Nem tudhatják 100%-osan kijelenteni se pro se kontra. (Legalább is ha becsületesek. Az "igazi" "kutatók" pedig azoknak kell(!) hogy legyenek. Már ha "kutatók" elsősorban, és nem "politikusok", a maguk szubjektivitásával/ban.... :DDD)

"... nem bújik meg a szervezetben azután, hogy a pácienst gyógyultnak nyilvánítják?"

Nem tudható! (Vagy igen? Aki tudja nagyon gyorsan tegye közzé... nem mintha olyan ku@va fontos lenne most még...)

Még, hogy ne legyen egyszerű. (A linkelt dolgok nem tudom mennyire "szakszerűek" de az igazán szakszerű dolgok

1. Baromi hosszúak

2. Igencsak "érthetetlenek" a laikusnak (pl. én)

3. Az egyes, és kettes miatt úgyse adnak "elfogadható" választ. Mármint a nagyon intelligens, okos "nem szakembereknek". (Mint pl. én is vagyok... :DDD)


dellfil

2020. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudják. Ennyi idő kevés ahhoz, hogy következtetéseket vonjanak le, egy kutatás több évig tart.


De a herpesz vírust ne keverjük ide. Annak ismerjük a folyamatát. Attól, hogy ez is vírus meg az is, nem ugyanazok. A koronavirus típust már mindenki ismeri, de a rengeteg többit már senki se, de most mindenki hirtelen virológus lett...


A herpeszvirus kettőszálú DNS, míg a corona egyszárú RNS vírus

2020. márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!