Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Lehet összefüggés a koronavíru...

Lehet összefüggés a koronavírus HIV-re emlkékeztető mutációja és aközött, hogy a koronavírus elpusztítja a T-sejteket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 22:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10


Igen, és ha általában olyat állítanak ami szembe megy a mainstreammel akkor minden bizonnyal mind Nobel-beteg. Érdekes...


Ennél jobb bizonyítékot nem tudok hozni a HIV és koronavírus hasonlóságaira mint magának a HIV felfedezőjének a véleményét. Remélem ez azért érthető :)


Azért a tudósokra is jellemző szokott lenni a beteges makacsság.

2020. máj. 3. 14:20
 12/16 A kérdező kommentje:

12


Ja és próbájunk meg ne elfogultak lenni annyira és ne kezeljük tényként azt ami a mainstream állít, nem árt egy kis egészséges szkepticizmus :)

2020. máj. 3. 14:22
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

Normális orvosi kérdést az egészség kategóriában teszünk fel.

Hülye ezotériás, konteós kérdést pedig az ezotéria kategóriában!

Máskor türelmesebbek vagyunk még az elmebetegekkel is, de most bőven elég az embereknek az, hogy valamelyest normális mederben tartsák az életük.

Igazi, valódi elmebetegek agymenéseit NEM AKARJUK ITT HALLGATNI!

Érthető?

2020. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 sadam87 ***** válasza:
100%

#12

Nyilván nem állíthatom biztosra, hogy amit a "mainstream" tudós társadalom mond, az az igaz, de pár dolgot érdemes figyelembe venni:

1. Montagnier állatása mögött (amennyire tudom) nincs semmilyen kutatás, csak egy nyilatkozatot tett. Ezzel szemben a vírus mesterséges eredetét cáfoló kutatások publikálva vannak, meg lehet nézni a módszertanukat, lehet őket ellenőrizni.

2. Montagnier némely korábbi állítása gyors ránézésre is elég tudománytalannak tűnik. Ez azért számomra okod ad némi elővigyázatosságra a kijelentéseivel kapcsolatban önagában is.

Attól, hogy egy ember állít valamit (legyen akár Nobel-díjas), még nem biztosan lesz igaz. Természetesen abban igazad van, hogy attól, hogy a kutatók többsége állít valamit, még az sem lesz feltétlenül igaz. Valóban volt arra példa a tudomány történetében, hogy egy kutató állításait sokáig elutasította a tudós társadalom, végül mégis kiderült, hogy neki volt igaza (az én kedvenc példám Barbara McClintock története). Ugyanakkor én személy szerint úgy gondolom (és eléggé úgy tűnik, hogy a kutatók többsége is), hogy itt nem ez a helyzet (főleg a fenti 1. pont alapján).


Az egészséges szkepticizmus nyilván nem árt. Mondjuk tapasztalataim szerint elsősorban az összeesküvés elméletekkel szemben érdemes bevetni. De még egyszer: nyugodtan lehet az a véleményed, hogy Montangier-nek van igaza. De ha tényleg meg akarsz róla bizonyosodni, akkor ásd bele magad a kutatásokba. Mert igazából azok alapján lehet eldönteni.

2020. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

13


De ki nevében beszélsz? Értem, hogy te vagy a tulaj és úgy gondolod bármit megtehetsz a te fórumodon, de nézz körül, normális párbeszédek, viták folynak itt amíg az idegbeteg stílusoddal bele nem rondítasz és kezdesz itt szitkozódni.

Menj és egy órát kapcsolódj ki a jakuzziban attól megnyugszol.

2020. máj. 3. 14:54
 16/16 A kérdező kommentje:

[link]


Nem vagyunk messze már az igazságtól...

2020. máj. 3. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!