Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Miért jobb az egyszinű D3...

Miért jobb az egyszinű D3 mint a K8 allinra? Felmerült az alábbi videóban 3 kérdés ami technikai magyarázatra szorul számomra.

Figyelt kérdés

Ebben a videóban 110dollárt keresett a csákó 1 óra alatt.


Találtam furcsa dámás meg királyos ellentmondásokat a játékban tök hasonló helyzetekben.


02:04 nél mért dobja el a kül szinű K8 8bbnél 2ellenfél ellen mellete meg egyszinű D3 al 12bb mért megy alin?


18:24nél mért dobja el a kül szinű KD 1ellenfél elen?


19:37nél mért nem ment alin az egszinű D7tel 1ellenfél ellen hanem csak meg ad mikor az elején egyszinű Q3 al 2 ellenfél ellen alin megy?


https://www.youtube.com/watch?v=0NITBRz3gN0&fbclid=IwAR3OpIF..


2020. nov. 3. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
D3? Marmint Dama 3? Azt Qval szokás jelolni, mivel Queen.
2020. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

18.24nel ratoltak az allint. Miert is kene megadni? Barmilyen Aos lap ellen hatranybol indul, bármilyen kisebb par ellen coinflip. Szted 40-50%os eselyre okos dolog allint megadni??


Teljesen mas a szitu ha pozicio elonyben lenne es o emelhetne, de igy ez nalam is sima dobas.

2020. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Józan gondolat menetnek tűnik és 03:09nél van fele annyi effektív stack ellen egy meg adás Q9el. Tehát 15bbkörül dobjuk a KQ 8bbnél mehet Q9? Valójában nem tom jó e így de eddig így tudom fel fogni.


És a többi? Az első rendkívül különös equlizerbe néztem flopon is és minden esetben jobb volt a k8 mint az egyszínű Q3 mi volt az ok? Majd a harmadiknál a Q7 már mért nem volt meg felelő allinra egy ellenfél ellen ha Q3 2 ellen igen?

2020. nov. 4. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!