Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Most akkor kinek higgyek,...

Most akkor kinek higgyek, milyen lesz az időjárás a hétvégén? 40 fok nulla esővel vagy csak 36 záporokkal?

Figyelt kérdés
Mást mond a tévé, mást a koponyeg.hu... Szerintetek hol szokták a legjobban megjósolni?

2021. aug. 11. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
34 fok, közepesen felhős. Bár az is számít, hogy hol? Még országon belül is. Én az időképen szoktam nézni.
2021. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Péntek estére már nagyjából el szokták találni, hogy szombatra milyen lesz az időjárás. Most még csak szerda van, addig változhat az előrejelzés.
2021. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Én meg beírom, hogy "időjárás pécs" , aztán azt kapom ami itt várható. De volt, hogy verőfényes napsütésben beültem a kocsiba, aztán végigmentem az 1 km hosszú úton és a felénél zuhogott az eső. Látszott az úton, hogy itt kezdődik az eső, az előtte levő útszakasz meg por száraz.
2021. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kecskeméten 36 fokot írnak szombatra, vasárnapra, és eső nem lesz elvileg. Napos, néha kicsit felhős idő várható. Máshol változhat.
2021. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Budapest. Kicsit frászt kaptam attól, hogy 40 fokot írt a koponyeg, de aztán megváltoztatták. :)
2021. aug. 13. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!