Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A jövőben az ember és a gép...

A jövőben az ember és a gép eggyé válik?

Figyelt kérdés
A legnagyobb változást produkálva az emberiség eddigi történelme során?

2022. ápr. 21. 11:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen cyberpunkos ember-gép szimbiózisra gondolsz, akkor lehetséges. Azt nem tudom, hogy ez lesz-e a legnagyobb változás, szerintem lehet még ennél nagyobb és jelentősebb is.
2022. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

Nem.

A búzát és az árpát azért nevezzük két néven, mert különböznek. Az ember és a gép is különbözik. Eltérő dologból egy másikat csinálni kizárólag atomi szinten lehet.

2022. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Már sok buta ember eggyé vált az okostelójával - és a helyzet csak egyre fokozódik!
2022. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Művégtagok és hasonlók már egy ideje léteznek és egyre fejlettebbek lesznek, szóval várhatóan valamikor a nem túl távoli jövőben már megjelenhetnek “kiborg” emberek. Ilyen téren szerintem ami hatalmas ugrás lenne az az agy sikeres “robotizálása”. Elvégre mégis csak az a legbonyolultabb s egyik legfontosabb szervünk, ugyanakkor a “legromlandóbb” is.
2022. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A nagy Levin ***** válasza:
74%
Az egyre fejlettebb biomechanikus végtagok és az exoskeletonok tekinthetők egy lépésnek ez irányba, de az ilyen terminátor jellegű kiborg még eléggé messze van (ha egyáltalán eljutunk erre a szintre).
2022. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"terminátor jellegű kiborg"

Nekem a robotzsaru, vagy Alita ugrott be. :) Nagyon messze van tőle a tudomány, de elvben nem lehetetlen.

2022. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!