Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Bolygónk biológiai sokféleségé...

Bolygónk biológiai sokféleségét és összetettségét a jelenlegi technológiai szintünkön még egy általános atomháború ellenére meg- és átmenthető lenne az utókor számára?

Figyelt kérdés

2022. jún. 15. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

hát van aki annyira arrogáns, hogy azt hiszi képes erre, de sok faj már végleg eltűnt, azokat pl. nem fog sikerülni.

illetve ezek rendszerek, amelyek működése tud meglepetést okozni

de majd az élet megoldja magának az atomháború után pár százezer év alatt, hogy újra virágozzék a maga ügymenete szerint

2022. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Arrogàns? Hàt ahhoz nincs köze ehhez hogy valaki arra vagyik hogy a biologiai sokfeleseget meg szeretne vedeni. De amugy pl. Novenybank van. Ha nem is minden novenyt de az ismert novenyeket igen. Az allatok kerdes mivel ugye az allatkertek nem csak a latvanyossag miatt vannak. De atomhaboru eseten a sugarzas az kerdesesse teszi ezeket a dolgokat. Mennyire tudnak alkalmazkodni es ennek kovetkezteben lehet uj fajok lennenek generacios mutaciokkal.


Csak nezz olyan termeszetfilmet ahol a kivi evoluciojarol van szo.


De a termeszetet meg boven tartogathat meglepetest az ember csak x szazalekban ismeri.

2022. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* De a termeszet
2022. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy nem a védő szándékra gondoltam a kérdés kapcsán, hanem inkább arra, hogy bármit szétcseszhetünk, hisz technikailag majd jól újracsináljuk. Erre értettem. De lehet, hogy a kérdező szándéka nem ez, akkor az én hozzászólásom sem érvényes, köszi a rávilágítást!

A Bioszféra 2 jutott eszembe, hogy azzal pl. hogy beégtek. Mert azt pl. nem elég alázattal csinálták, hanem csak valakinek tellett rá, és úgy gondolta, hogy az elég.

Én mindenképp a megelőzést húznám alá, hogy ne legyen szükség utólagos visszaállításra.

2022. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán. De egy atomháborút kiröhögne a bolygó és a bioszféra is.
2022. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!