Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mit jelentenek a liszt jelölés...

Mit jelentenek a liszt jelölései, és milyen a búzadara?

Figyelt kérdés
Mindenre kitérő választ szeretnék, mi mennyi, miért annyi, mitől annyi, hogy lett annyi? A búzadarára meg semmit sem írtak, az milyen lenne a lisztek jelölései alapján?

2023. febr. 14. 08:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

"Mindenre kitérő választ szeretnék"

Hát az úgy volt, hogy a Pisti elment a boltba cigarettát venni, de nem volt nála elég pénz, ezért átment a Józsihoz, és azóta sem jött haza.

2023. febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%

[link]

ugyanezt megteheted darára is

2023. febr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam, és nem elégítette ki a feltételeket. Szóval várom továbbra is a választ...
2023. febr. 14. 08:57
 4/20 A kérdező kommentje:
Darára meg, ha magadtól nem tud nád, még a kérdésbe beleírtam, hogy nincs jelölés rajta.
2023. febr. 14. 08:58
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
A többi jelzés az a gyártó, lejárati idö, származási hely, vonalkód, a gyártó logója vagy kép egy kalászról, esetleg egy fantázianév, illetve a "liszt" mint megnevezése a terméknek.
2023. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az válaszoljon már, aki tudja! Ne gyűljön már az értelmetlen mellé beszélés! Értem, hogy te nem tudod a választ, nem is érdekel a válasz, ezért az sem érdekel, hogy az okoskodásodban nincs válasz, de engem meg ez nem érdekel.
2023. febr. 14. 12:48
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
2023. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Megnéztem több képet a csomagolásokról, nem tudom melyiket nem érted, mind benne van a linkeken található infóban.

Amit még nem írtam az a hazai termék igazoló kód, esetleg bio felirat, ami vegyszermentes termesztést jelent, plusz a tápértéktartalom összetevökre és ajánlott napi beviteli érték-tartalom szerint.

Esetleg ha akciós, és ezt nem a polcon jelölik, akkor lehet rajta árcédula, esetenként egy receptet is rányomtatnak.

2023. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

[link]

[link]

[link]

[link]

Talán itt megleled nyugalmad:

[link]

Itt van mégtöbb infó az élelmiszerekröl:

[link]

2023. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Itt kutakodva megtalálhatod a választ erre: "miért annyi, mitől annyi, hogy lett annyi? "

[link]

[link]

Ezen kívül ha még érdekel valami akkor tovább kutathatsz biológia, malomipar, egészségügyi és történelmi vonalon.

Többet nem tudok segíteni.

2023. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!