Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ezt nekem szánta vagy csak...

Ezt nekem szánta vagy csak véletlen egybeesés volt?

Figyelt kérdés
Középiskolás tanárommal pár napja beszélgettünk pár napja hogy elakarok menni egy másik középsuliba, nincs semmi baj a mostanival csak más dolog érdekel. Ő azt javasolta hogy ha más érdekel akkor minnél előbb mennyek ötös tanuló vagyok mindenből maa pedig papolt az egyik oszt. Társamnak aki mindenből bukásra áll azt mondta neki hogy minnél elöbb keressen egy másik suli ami megfelelő számára és szereti azt amit tanul de miközben ezt mondta végig rám nézett. Ez nekem is szólt vagy csak véletlenül nézett ott akkor rám?
2011. jan. 13. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen helyesírással mindenből ötös vagy? Nem baj, ha nem hiszem el?


Egyébiránt lehet véletlen is, de meg is kérdezheted tőla ...


maci

2011. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam h fikázni fogjátok...de sietnem kellett a megírásával mert más dolgom volt.Ha nem hiszed el a te dolgod, de akkor mi értelme lenne a kérdésnek?.
2011. jan. 13. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy elhiszem vagy sem, illetve, hogy valóban ötös vagy-e mindenből vagy sem, nincs összefüggésben a kérdésed értelmességével.


A sulid lehet átlagos. A te képességeid lehetnek magasabbak az ott elérhető tanítási színvonalnál. Akinek meg épp beszélt, lehetnek a képességei messze alatta annál az átlagos színvonalnál. Neked azért javasolta, hogy úgy fejlődhess, ahogy az esetleges színvonalad lehetővé tenné, neki meg azért, hogy olyan helyen tanítsák, ahol az ő színvonalával is képes haladni a többiekkel.


Nem szerencsés egy jó képességű gyereket pusztán azért lassabban oktatni mert a többség alatta van az ő képességeinek. Ilyenkor az intelligensebbek unatkozni fognak, és ez nem szerencsés. De nem szerencsés a gyengébbeket se ilyen helyen oktatni, mert visszafogja a többséget a tanulás menetében, és bizony ez sem kívánatos jelenség. Beláthatod, hogy a két eset nem azonos, de mégis mindkettőtöknek a váltás javasolt, bár eltérő céliskolával, és nyilván eltérő okokból. Rád nézett, mert pont ilyesmiről beszéltetek, de lehetett véletlen is. Nincs jelentősége, ne is törődj vele ...


maci

2011. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszodat.Szerintem egy közepesen erős középsuliba járok, és "megszenvedek" ezekért a jegyekért.Ahova menni akarok, nem erősebb ennél s sulinál, csak olyan szakmát ad amit ebben a suliba nem kapok meg.Sokat változtam, másfelé terelődtek az érdeklődési köreim.Még egyszer köszönöm a válaszod.
2011. jan. 13. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!