Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi is az a testből kilépés?...

Mi is az a testből kilépés? Hogyan "működik"?

Figyelt kérdés
Sok-sok helyen találtam blogokat, de nem írják le hogy mitől történik ez velük, h. hogyan tudnak visszamenni a testükbe. Ki szeretném próbálni, de nem tudom hogy fogjak neki. Pszichológus akarok lenni és érdekelne, h. ez valami képzelődés vagy megtörténik az emberekkel, valóban?
2009. ápr. 18. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Megtörténik, nem képzelődés. Meg tudod nézni, hogy mi történik pl a másik szobában, ami aztán ellenőrizhető. Az viszont rossz hír, hogy nem mindenkinek sikerül, még akkor sem, ha tudatosan próbálja "gyakorolni". Amúgy elsőre nagyon ijesztő. Legtöbbször és legkönnyebben álmodás közben történik meg de ezzel mag az a gond, hogy általában nem tudatos dolog, már ha a tudatosságot "éber nappali tudat" ként definiáljuk. Összefogalava a legegyszerűbben úgy tudod átélni, hogy megtanulsz "tudatosan" álmodni és eközben idézed elő ezt az állapotot.
2009. ápr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha működne, már igen sokan meggazdagodtak volna belőle...
2009. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
igen létezik.én nagyon sokat olvastam rola,és hasonlo témájú dolgokrol.igenis létezik.a halál után is kilépsz a testedböl.meg lehet csinálni,csak nagyon veszélyes...jol képzettnek kell lenni hozzá.a halálközeli élményeknek is ez a testböl valo kilépés az alapja.
2009. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenkivel megtörténik minden este - álmodás.

Tudatosan velem eddig egyszer fordult elő - érdekes jelenség, utána bizsereg az egész testem:)

2009. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Sziaztok :)


Engem is erdekelnek az ilyen spiritualis dolgok, utananeztem. Egy baratom meselte, hogy neki sikerult valamikor kilepnie a testebol, de azota nem probalta mert elegge ijeszto volt.

En is megprobalnam, de felek a kovetkezmenyektol. Irta itt valaki az elobb, hogy veszelyes lehet. Vajon azert mert megszakadhat az ezust kotel ami a lelket a testhez koti vagy egy negativ "ero" atveheti a kontrollt a testunkon?

Olvastam, hogy ahhoz, hogy valaki kilephessen a testebol, elobb szukseges hogy elerjen egy bizonyos stadiumot a meditacioval, ami idovel megadja az illetonek a szukseges energiat, hogy "vandorolhasson". Errol a baratom nem szamolt be...

Bemasolok a you tube-rol egy evvel kapcsolatos videot(angolul van):

http://www.youtube.com/watch?v=om7NCfTo-xc

Itt vannak az utbaigazitasok 1tol 5ig, de ezen kivul ugyanott megtalalhato 12ig, ha jol emlekszem. En nagyon erdekesnek talaltam.

Irjatok meg tapasztalataitokrol, engem is erdekelne :)

2009. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jake_86 válasza:

Velem is előfordult már többszőr is!

Eddig nem akartam és rossz élményem van róla,márcsak azért is mert nehezen tudok visszajönni!Csak annyit tudok amennyit saját magam tapasztaltam!Ha valaki tud segíteni vagy érdekli azt szívesen várom!

Jake_86@citromail.hu

2010. júl. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem az egyik ismerősöm,rendszeresen és tudatosan gyakorolta ezt(kilépett a testéből,látta az aurákat,és a lelkeket),olyan szinten hogy egyszer látta a kollégája mellett sétálni a halott anyát-mint később kiderült aznap halt meg-,de ez veszélyes is lehet...mondta is neki valami mester féle,hogy vagy hagya abba ezt vagy lassítson kicsit,mert baj lesz(van aki skrizofrén lesz ettöl).Abba is hagyta,örökre...de ez neki sem ugy jött ho hopp gondolt egyet és akkor megtanulta mint a házi feladatot,hanem egyszer csak észre vette,hogy ül a fürdőkádban és látja az auráját...Szerintem ezt nem lehet csak ugy elsajátítani,erre "fogékonynak" kell lenni valamilyen szinten.Én nagyon szeretném ha az lennék,nagyon érdekelne a dolog.Most ott tartok ho próbálok keresni valami "mester" félét aki segítene ezt elsajátítani,vagy csak megérteni.(persze kitudja,hogy én képes lennék-e rá...)
2011. nov. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Eltudná valaki magyarázni,hogy hogyan lehet tudatosan álmodni,vagy csak eljutni odáig hogy "kitudjak lépni" a testemből??(nagyon érdekelne...)
2011. nov. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!