Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Építésügyi Találmány - Erről...

Jozsi2011 kérdése:

Építésügyi Találmány - Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Működhet? Ha igen miért nem dobta fel a közösbe ezt az állam???


Idő kell megnézni 30 perces összesen, de megéri megnézni

a link:


http://www.youtube.com/watch?v=qykLw88ARVA&feature=related


2011. szept. 14. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valamire, akkor erre mondják, hogy feltalálta a spanyol viaszt.
2011. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt már többször itt kérdésként.


A bácsi semmi különöset nem talált fel, pontosabban semmi olyan dolgot, amit ne tudnánk már a 60'as évek óta...

2011. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem új találmány. Abban mi az új, hogy veszünk egy rakás anyagot, bekenjük ragasztóanyaggal és összepréseljük?


Egyébként a két fickónak semmi köze a fizikai ismeretekhez. Kipréseljük az oxigént az anyagból és ezért tűzálló... Aztán ciánt használnak, ami baromira mérgező, én tuti nem használnék ilyen anyagot. Ennyi erővel higanyt is tehetnénk bele.


Az elején az egyik azt mondja, hogy szelektív hulladék kell, a másik, hogy bármilyen. Ráadásul, amiket felsorolnak (toll, tégla, faforgács, papír, stb) ezeket újra lehet hasznosítani, nem ez okozza a hulladék problémát.


Ráadásul semmi konkrétum nem hangzik el, csak a tanyáról tanyára járást és a nem meggazdagodást szajkózzák.


Ennek több értelmét látom

[link]

[link]

Ezzel a vegyes hulladékot is el lehet használni. Ezzel is vannak problémáim, de szimpatikusabb.

2011. szept. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem én vagyok a hülye és csak jól hallottam az egészet. Nekem is eszembe jutott, hogy: mint, ha már ezt ismernénk?!

A többi részét nem értettem, mert

1- új technológia

2- cián hozzáadása (mérgező kissé...)

3- sima préselés

4- nem akarja szabadalmaztatni

5- közkinccsé teszi

6- támogatókat keresnek (minek is?)

7- forradalmi (miért nincs akkor gigantikus építkezés?)

8- most akkor akarja csinálni vagy nem akarja...


Ezek miatt se eleje se vége már megint ennek a dolognak...

2011. szept. 15. 09:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsónak tényleg több értelme van.
2011. szept. 15. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!