Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ez úgye h kamu? :D (lent)

Ez úgye h kamu? :D (lent)


2012. jún. 12. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem, nem kamu, tényleg működik.
2012. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá, csak próbáld ki.


Két szikra egy öngyújtóból paks éves teljesítményét adja le, nem tudtad?


Igazából az erőművekben is ezt csinálják, van egy ember, aki egész nap pattogtat :D

2012. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rajmund, te mindent elhiszel?
2012. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Ez akkora kamu mint a ház de jót nevettem rajta, mikor bedugta a fűtést én azon már elröhögtem magam. :)

Amúgy megmondom a trükköt.

A hosszabítót szétszedte és egy 9 voltos elemet tett bele egy késleltetővel amitől felgyullad a kapcsoló x perc múlva.

2 ő a földelés kattogtatta a gyújtóval. :)

3 utána bedugta azt a fekete kábelt aminek villás a vége. na onnan kapja az áramot a a fűtés. Nekem is van ilyen villanymelegítőm és fehér a kábelja. :) Már ha egyáltalán oda dugta be a vezetékét. :D Jót nevettem rajta minden esetre.

Amúgy létezik free energia de az se a semmiből van csak a föld elektromágneses terét vagy gravitációs erejét használja ki.. Hát de ez nem :D

2012. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi utolsó :D

ment a zöld pacsi :D

2012. jún. 12. 17:20
 6/6 2xSü ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb a dolog. Szétkapták az elosztót, és alulról, a csempe alól vezették be a 230V-ot. Persze előtte fel lehet venni, hogy felemeli, meg minden, hiszen nem vágás nélküli a videó. (Látszik is pl, hogy mielőtt mutatná – vágással – a hátulját, előtte nincs feltekerve a kábel, de utána igen.) (Az is vicces, hogy a földelést szikráztatja. :-) )
2012. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!