Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ti mit csináltok ha olyan...

Ti mit csináltok ha olyan űrhajó jönne a városba pl. Zentára, Magyarországra amely a függetlenség napjából lenne? (lent)

Figyelt kérdés

Én amikor meglátnám akkor azonnal elpakolok és autóval elmnennék a városból azonnal.

Ti meg?



2013. szept. 30. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Én felmásznék egy ház tetejére és elkezdenék integetni nekik - egy törülközővel.
2013. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ok és meddig? 7 óráig?
2013. szept. 30. 16:16
 3/16 acelsziv ***** válasza:
72%
Nyilván Zentával kezdi a sort ugye?
2013. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Felküldeném azokat akiket utálok a háztetőre, én meg megbújnék az egyik atombunkerben, és nagyokat röhögnék, ha kihalna az emberiség.
2013. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Zentáról én is elpucolnék. Hallgatnék a figyelmeztetésre.

ü ZENTA z E.T! xD

2013. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Wadmalac ***** válasza:
A hajó alatt lévő bankból felvennék gyorsan húsz milla kölcsönt.
2013. okt. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azzal kezdeném, hogy a mondat értelmetlen.

De ha mégis, meglátogatna egy űrhajó, nagyon boldog lennék.

Aztán gondolkodnék kicsit, hogyan értetném meg magamat. Feltehetően ők kezdenék, és reményeim szerint hamar szót értenénk. Ha ez nekem sikerülne először, arra a húszmillióra nem lenne szükségem, mert mindenki hozzám fordulna tanácsért. A többi lehetőségről nem is szólva.

2013. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Wadmalac ***** válasza:

#7:

Ööööööö, vagy nem láttad a filmet, vagy nem arra a következtetésre jutottál, amire én, hogy nem csak ugyanolyan formájú hajó jön, de ugyanúgy kommunikáció helyett ronggyá lő mindent maga alatt.

Ebben az esetben a lelkes "Üdvözöllek titetket, értelmes testvérek" mondat eléggé falrahányt borsó lenne. :D

2013. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Wadmalac ***** válasza:
Mintha eltűnt volna innen pár komment.
2013. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Wadmalac, és a pénzügyi spekuláció mennyivel lenne értelmesebb lépés? (Jó, mondom én, aki meg törülközővel integetne :D)
2013. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!