Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Álomszerű kép/videó? Olyan,...

Álomszerű kép/videó? Olyan, ami hűen visszaadja hogy mit látunk álmunkban.

Figyelt kérdés
Készített már valaki ilyet? Amit mozifilmekben láttam, az egyik sem volt élethű. Használnám a google-t, ha lenne kulcsszó. Besorolni sem igazán tudom a kérdést. Rendes válaszolóknak pacsi!

2013. okt. 26. 22:35
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ez egy nehéz téma filmeknél is, pedig ott szélesebb a skála, amit manapság egyértelműen meg lehet mutatni. Sok a számítógépes effekt.
2013. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kép szélét kör alakban besötétíted. Ezzel azt jelzed, hogy minden a szereplő fejében történik.


Vagy ha másfajta álomhatást szeretnél, akkor lehet ugyanezt csinálni, de nem sötétíted a kép szélét, hanem kivilágosítod és az egész képet elmosod kicsit.

2013. okt. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ahogy az előző is mondta, kicsit világosítsd, vagy sötétítsd de az enyhe nyújtás is jó szerintem, de ezt tényleg nehéz megcsinálni, hogy tényleg valószerű legyen főleg azért, mert egy éjszaka legalább 3 álmod biztosan van és ha visszaemlékszel csak egyre is ott kb "2 percenként" más helyen voltál, és változott a külvilág...
2013. okt. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!