Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Iványi Antal: Informatikai...

Iványi Antal: Informatikai algoritmusok I. , vélemények - e könyvről?

Figyelt kérdés
Kerestem algoritmus elméletekkel kapcsolatos könyvet, és ezen megakadt a szemem. Olvasta ezt a könyvet már valaki, és ha igen mi a véleménye róla? Előre is köszönöm!

2013. nov. 1. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmm, egyrészt elérhető online:

[link]

A könyvet nem olvastam, de most beleolvastam, és megijedtem tőle. :) Úgyhogy azt hiszem, ízlés kérdése, a magam részéről hanyagolom...

2013. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam, de el fogom. Jónak néz ki. Ezek az algoritmusok nagyon hasznosak, ha kicsit is programozással akarsz foglalkozni. Nem csak az algoritmus felhasználását tekintve, hanem a gondolkodásmódod fejlesztésére (új algoritmusok kitalálásához).
2013. nov. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, kössz!
2013. nov. 2. 10:37
 4/4 anonim válasza:

Én a magyar szakkönyvektól ódzkodom nagyon, a külföldiek jobbak, ha nem beszélsz angolul, hátha van valamelyikhez fordítás (pl. az Effective Java is megjelent magyarul).

De az algoritmusokat mindenképp meg kell tanulnod, ha komolyabban programozással akarsz foglalkozni!

2015. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!