Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan kell mesterséges izmot...

Hogyan kell mesterséges izmot csinálni?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam ez alapján: https://www.youtube.com/watch?v=1A2LUbJjDQ0 de nem csavarodott rugószerűen fel, hanem inkább így nézett ki: [link]

(remélem átmegy, bocs a rossz képminőségért). Mi lehet a probléma?



2014. máj. 24. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Speciális damilt használnak szerintem és nem olyat mint te az a baj.
2014. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utánanéztem több helyen is, és elvileg az benne a poén, hogy közönséges horgászdamil. Ezzel együtt persze lehet, hogy más, mint az enyém. Kösz.
2014. jún. 7. 13:40
 3/4 tabaki ***** válasza:

Bosszantó, hogy csak ennyi késéssel tévedtem ide, talán már semmi értelme a hozzászólásomnak.

Nem tudom, hogyan csináltad, de nálad két szál van egybetekeredve, holott a filmben egy szálat csavarnak addig, míg ki nem alakul belőle a rugó-forma. Továbbá, míg a filmen a sodrás megkezdésétől kínosan ügyelnek a folyamatos húzóerőre (ez akadályozza meg, hogy a madzag egyszerűen félbehajoljon, és a két fele egymásra tekeredjen), meg a végén arra, hogy megakadályozzák a szál visszapörgését, a te damilod csak úgy hever a világban, semmiféle fegyelmező erőnek alá nem vetve.

2014. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz
2014. okt. 26. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!